مسئول نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد

دوره آموزشی آیه مقطعه سوگواره حسینی در دانشگاه محقق اردبیلی

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری دوره آموزش مجازی با عنوان آیه مقطعه سوگواره حسینی، به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) خبر داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام عبدالله حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری دوره آموزش مجازی با عنوان آیه مقطعه سوگواره حسینی، به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) خبر داد.

حجت الاسلام حسنی بیان کرد: کلیه دانشجویان، اساتید، کارکنان و خانواده های آن ها می توانند در این دوره شرکت کرده و علاوه بر بهره مندی از درسنامه های تعریف شده و محتوای آن از جوایز نقدی مسابقه نیز برخوردار شوند.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پس از ورود به سایت نهاد دانشگاه https://www.ecnahad.ir/channel/۲۷۳، در زمان مشخص شده برای مسابقه، سؤالات را به صورت آنلاین پاسخگو باشند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی در پایان خاطر نشان کرد: زمان برگزاری این دوره مسابقات از اول ماه محرم آغاز و تا آخر ماه صفرادامه خواهد داشت. و جوایز جشنواره هم کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و ۵ کارت هدیه دو میلیون ریالی به کسانی که بالاترین رتبه را کسب کرده باشند، همراه با اعطای گواهینامه معتبر جوایز مناسبی اهداء خواهد شد.

کلمات کلیدی