ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار می‌کند

پویش به تو از دور سلام، ویژه میلاد امام رضا (علیه السلام)

علاقمندان می توانند با ارسال یک ویدیو از قرائت صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) و نشر و نصب یک حدیث از حضرت در منزل و محل کار خود و ارسال تصویر آن به آدرس لبیک در شبکه های اجتماعی تلگرام ،سروش و ایتا در این پویش شرکت نمایند.

 به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به مناسبت میلاد خجسته حضرت امام علی بن موسی الرضا (علیه‌السلام) و در راستای اهداف فرهنگی و مذهبی این مجموعه، پویش «به تو از دور سلام» را برگزار می‌نماید.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و اینکه امسال تعداد زیادی از علاقمندان زیارت امام هشتم به دلیل شرایط موجود از فیض زیارت محروم هستند، بر آن شدیم تا با راه اندازی پویش «به تو از دور سلام» از شهرهایمان و از فاصله دور زائر حضرت باشیم.

علاقمندان می توانند با ارسال یک ویدیو از قرائت صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا (علیه‌السلام) و نشر و نصب یک حدیث از حضرت در منزل و محل کار خود و ارسال تصویر آن به آدرس لبیک در شبکه های اجتماعی تلگرام ،سروش و ایتا در این پویش شرکت نمایند.

از بخش های دیگر این پویش، طرح زیارت نیابتی امام رضا (علیه‌السلام) است و کاربران می‌توانند با منشن‌کردن دوستان خود در پست زیارت نیابتی لبیک در شبکه اجتماعی اینستاگرام از دور زائر حضرت باشند. ستاد به نیابت از کسانی که در این پست منشن شوند زیارت نیابتی در حرم مطهر انجام خواهد داد.

ویژه نامه میلاد با سعادت امام رضا (علیه‌السلام) و مسابقه نیز از دیگر بخش های این طرح است که می توانید پاسخ صحیح سوال مسابقه را با ذکر مشخصات به شبکه های اجتماعی لبیک ارسال کنید.

در نهایت از میان آثار دریافت شده داوری و به برگزیدگان پویش و مسابقه به قید قرعه هدایای ویژه ای تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است؛ این طرح از روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه آغاز و تا ۱۴ تیرماه ادامه خواهد داشت.

تصاویر