در دانشگاه علوم پزشکی و دولتی تربت حیدریه صورت گرفت:

پادکست صوتی غروب آفتاب جماران به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) منتشر شد

پادکست صوتی غروب آفتاب جماران به مناسبت فرارسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)، با تلاش کارگروه رسانه دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تولید و منتشر شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام صافدل، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی و دولتی تربت حیدریه در این باره ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(قدس سره شریف)، گفت: شناخت شاخصه‌های راه امام و نگاه به ابعاد شخصیتی معمار کبیر و بیانگذار انقلاب به ویژه برای نسل جوان در فضای دانشگاه ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی و دولتی تربت حیدریه با اشاره به نفوذ شخصیت امام راحل(ره) بر دل‌ها و جان‌های مردم انقلابی ایران، عنوان کرد: پیوند قلبی ملت مسلمان ایران با بنیانگذار کبیر انقلاب بی‌نظیر و الگویی مثال زدنی است.

وی ضمن تاکید به اهمیت احیای مبانی و اصول فکری امام(رحمه الله علیه) به عنوان راهبرد اصلی نظام در راستای ترویج، تعمیق و توسعه فرهنگ دینی در مسیر آینده انقلاب و همچنین تبیین شخصیت فکری و عملی ایشان، خاطر نشان کرد: تبیین مبانی شخصیتی امام راحل به عنوان یک الگوی مجسم برای نسل جوان یک ضرورت است.

حجت الاسلام صافدل با بیان این که در همین راستا پادکست صوتی «غروب آفتاب جماران» با هدف تبیین سلوک و منش بزرگوارانه حضرت امام و انس بیش تر نسل جوان با بنیانگذار کبیر انقلاب تولید شده است، بیان کرد: بدون تردید امروز جامعه بیش از هر زمان تشنه تبیین اندیشه های ایشان در عرصه‌های گوناگون بوده و در همین راستا، امیدواریم این فعالیت‌های فرهنگی گام موثری را در راستای ترویج و تبیین آرمان‌ها و گفتمان امام راحل(ره) در جامعه بردارد.

شایان ذکر است؛ جمعی از فعالان کارگروه رسانه دفتر نهاد شامل امیرمحمد لعلیان، دانشجوی ترم ۷ علوم آزمایشگاهی، ملیحه احمدی در مرکز آموزش مجازی دانشگاه، حسین میری کارشناس روابط عمومی و امیر خاکراه، کارشناس دفتر نهاد مقام معظم رهبری با همراهی مرکز آموزش مجازی تولید این پادکست ارزشمند و دلنشین را برعهده داشتند.

کلمات کلیدی