بیانیه مشترک هیئات دانشجویی:

دعوت هیئات دانشجویی کشور از مردم برای حضور در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح

هیئات دانشجویی کشور طی بیانیه‌ای از مردم کشورمان دعوت کردند تا ۲۸ خرداد با صفوف به هم فشرده خویش در پای صندوق‌های رأی بار دیگر بر پیمان خود با امامین انقلاب و شهدای صراط حق تاکید کرده و با انتخاب اصلح، زمینه های رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم کنند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، اجماع هیئات دانشجویی ایران اسلامی طی بیانیه‌ای از مردم کشورمان دعوت کرد تا ۲۸ خرداد با صفوف به هم فشرده خویش در پای صندوق‌های رأی بار دیگر بر پیمان خود با امامین انقلاب و شهدای صراط حق تاکید کرده و با انتخاب اصلح، زمینه های رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم کنند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

عبور از دهه‌های پرتلاطم و پشت سر گذاشتن طوفان فتنه‌های فراوان، انقلاب اسلامی را که نهالی تازه روییده بر خاک گلگون کفنان ٥٧ بود به درختی مستحکم و نمادی شاخص در مردم سالاری دینی بدل نموده است؛ تا جایی که امروز در سایه ولایت و امامت و با تکیه بر حضور میدانی مردم، از چنان قدرت و استحکامی برخوردار گردیده که می تواند پشتیبان مظلومان جهان بوده و بدون هیچ واهمه‌ای به تقابل با دولت های استکباری قیام نماید.

دستیابی به چنین جایگاه بلامنازعی تنها با عینیت بخشی به دو بال اسلامیت و جمهوریت محقق می گردید. دو وجهی که امروز و در آستانه انتخاب سیزدهمین رئیس جمهور ایران اسلامی، با اقدام قانونی و منطقی شورای محترم نگهبان به عنوان نماد اسلامیت در مردم‌سالاری دینی و در جهت استحکام بخشی به ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ظهور و بروز یافته است.

انقلاب اسلامی اکنون وارد دومین مرحله خودسازی و جامعه پردازی و تمدن‌سازی شده است؛ که برای تحقق راهبردها در ادامه راه، باز هم حمایت هوشمندانه مردمی در کنار آرمان‌های نظام اسلامی محوریت امور را شامل می‌شود.

بر این اساس اجماع هیئات دانشجویی دانشگاه های کشور از مردم فهیم و غیرتمند ایران اسلامی مخصوصا دانشگاهیان عزیز جهت حضوری خط شکنانه در انتخابات ٢٨ خرداد ماه دعوت مینماید تا با صفوف به هم فشرده خویش در پای صندوق‌های رأی، بار دیگر بر پیمان خود با امامین انقلاب و شهدای صراط حق تاکید نموده و با انتخاب اصلح، زمینه های رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم نمایند.

                                                                                                                                                                                   والْعاقبة للْمتّقین اجماع هیئات دانشجویی ایران اسلامی

کلمات کلیدی

تصاویر