پویش قرآنی «در بهشت»

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تصمیم دارد در شرایط خاص کرونایی، با برنامه ها و پیشنهاداتی که در قالب «پویش قرآنی #در_بهشت» را برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان؛ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تصمیم دارد در شرایط خاص کرونایی، با برنامه ها و پیشنهاداتی که در قالب «پویش قرآنی #در_بهشت» را برگزار کند.

سلام بر ماه خدا !

سلام بر ماه خدا و مهربانی هایش!

سلام بر ماه میهمانی خدا ! ماه خوبی که همه در آن میتوانند برنده باشند!

فروردین 1400 ، یعنی شروع یک سال نو با نیمه شعبان و مناجات شعبانیه ! یعنی آماده شدن برای ورود به ماه رمضان دیگر ... ماه رمضانی که برای دومین سال باید با مهمان ناخوانده ای به اسم کرونا ، همواره احتیاط کنیم، نگران سلامت خودمان ، دوستان و خویشان و البته همه مردم باشیم ولی مراقب باشیم فرصت مهمانی بزرگ خدا را از دست ندهیم ... یک امتیاز مهم ؛ یک فرصت طلایی برای آشتی دوباره با آفریننده و فرمانروای کل هستی! مذاکره با بزرگترین و البته تنها کدخدای عالم ! فرصتی که در هر لحظه اش میشود، همه اشتباهات گذشته را جبران کرد ! همه گره ها را باز کرد و بن بست ها را به آزادراهها و بزرگراهها تبدیل کرد ! فرصتی برای یک شروع مجدد ! برای یک برد تضمین شده ! مسابقه ای که همه ما میتوانیم در آن برنده باشیم.

باز این رو به نظر می رسد که نباید این فرصت را بدون برنامه ریزی جدی و با امروز و فردا کردن از دست بدهیم، ارزش هر لحظه اش، مترادف با خوشبختی و سعادت بی انتها ست.

مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تصمیم گرفته در این شرایط خاص کشورمان، با برنامه ها و پیشنهاداتی که در قالب " پویش قرآنی #در_بهشت " تقدیم میشود، شما را تنها نگذارد و با کمک همه شما دانشجویان و اساتید و مدیران و همکاران دانشگاهی، بر شیرینی و جاودانگی این لحظات و ساعات و روزهای معنوی بیفزاید.

برای شرکت در پویش محورهای پویش را مطالعه نمایید

کلمات کلیدی