همزمان با ماه مبارک رمضان؛

جشنواره ملی "عروج ثانیه‌ها" برگزار می‌شود:

به همت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و با هدف معرفت افزایی و توسعه برنامه‌های قرآنی، دینی، معرفتی، فرهنگی، اخلاقی، رشد و توسعه فردی جشنواره ملی "عروج ثانیه‌ها" برگزار می شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، و به همت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و با هدف معرفت افزایی و توسعه برنامه‌های قرآنی، دینی، معرفتی، فرهنگی، اخلاقی، رشد و توسعه فردی جشنواره ملی "عروج ثانیه‌ها" برگزار می شود.

به گزارش مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، همزمان با حلول ماه مبارک رمضان مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان با همکاری دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های سراسر کشور
جشنواره ملی "عروج ثانیه‌ها" را برگزار می‌کند.

این جشنواره با محوریت آموزش‌های مجازی و مسابقات کتابخوانی و معرفی بسته‌های کتاب‌خوانی در حوزه‌های اخلاقی، معرفتی و داستانی، جهت خودسازی فردی برگزار خواهد شد.

مخاطبان این جشنواره، عموم علاقمندان به یادگیری مباحث معرفتی، مهارتی و کاربردی و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی؛ به ویژه دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه‌های سراسر کشور است.

دانشجویان گرامی می‌توانند با مراجعه به آدرس سامانه‌های دفاتر نهاد در دانشگاه خود، در این جشنواره شرکت نموده، و فارغ التحصیلان و سایر افراد نیز جهت شرکت در جشنواره به لینک زیر مراجعه نمایند:

https://ecnahad.ir/oroujesaniyeha

لیست بسته مسابقات کتابخوانی حسنی (داستانی)

لیست بسته مسابقات کتابخوانی طوبی (معرفتی)

لیست بسته مسابقات کتابخوانی راحیل (اخلاقی)

کلمات کلیدی

تصاویر