حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی:

گفتمان نظام لیبرال دموکراسی به بن‌بست رسیده است

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی گفت: ما مروّج و مبلغ دین الهی هستیم و اگر همگان به رسالت خود عمل کنند ظهور محقق می‌شود، کما اینکه رهبران انقلاب اسلامی، هدف اصلی انقلاب را رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی با تأسی از مهدویت عنوان کردند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در همایش «عهد علمی دانشگاهیان با حضرت ولی عصر(عج)» که با حضور مسئولان دانشگاهی کشور برگزار شد، اظهار کرد: در دهه اخیر تعبیر‌های معنی داری را از زبان نه تنها منتقدان بلکه سیاست‌ورزان آمریکایی نسبت به افول و انزوا و در نهایت فروپاشی رژیم آمریکا به گوش می‌رسد و این پایان کار لیبرال دموکراسی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: ادامه داد: تاریخ نشان داده است که همیشه وعده و نصرت الهی پابرجا بوده است و علی‌رغم همه عناد‌ها و دشمنی‌ها، امروز آرمان شهری که تحت لوای ولایت الهی شکل بگیرد جاودان است، آرمان شهری که مردمانش منتظر ظهور هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی تصریح کرد: ما مروّج و مبلغ دین الهی هستیم و اگر همگان به رسالت خود عمل کنند ظهور محقق می‌شود، کما اینکه رهبران انقلاب اسلامی، هدف اصلی انقلاب را رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی با تأسی از مهدویت عنوان کردند.

وی در ادامه تأکید کرد: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی نقش دانشگاهیان و آموزش عالی ما بسیار پررنگ است چرا که با توجه به موضوع مهدویت و فلسفه انتظار می‌توانند منجر به نزدیک شدن هدف انقلاب اسلامی شوند.

کلمات کلیدی

تصاویر