حجت‌الاسلام مستقیمان:

همه استادان نسل انقلاب تحت تاثیر امام راحل(ره) و مدیون استادان بزرگی چون شهید مطهری هستند

حجت‌الاسلام والمسلمین مستقیمان مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران در آیین گرامی‌داشت روز معلم گفت: همه استادان نسل انقلاب تحت تاثیر امام راحل(ره) و مدیون استادان بزرگی چون شهید مطهری هستند

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، همزمان با فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت، سال‌روز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامی‌داشت مقام معلم، آیین نکوداشت مقام استاد و هم‌چنین تجلیل از اعضای هیات علمی ارتقا یافته و سرآمدان علمی دانشکده‌های دانشگاه مازندران با حضور مسوولان دانشگاهی و جمع کثیری از اعضای هیات علمی دانشگاه به صورت حضوری و مجازی، در سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری برگزار شد.

حجت‌الاسلام مستقیمان مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران در آیین گرامی‌داشت روز معلم گفت: همه استادان نسل انقلاب تحت تاثیر امام راحل(ره) و مدیون استادان بزرگی چون شهید مطهری هستند که با مساعی و آثارشان، افکار استادان انقلابی هم‌نسل ما را هدایت کرده و شکل دادند.

حجت‌الاسلام مستقیمان با اشاره به مسوولیت خطیر استادان در ایجاد تغییر در جهان اذعان داشت: پیش‌نیاز تغییر در جهان، تغییر در خود است و معلمی می‌تواند در تعلیم و آموزش موفق باشد که توان تغییر در خود را داشته باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پایان با اشاره به پند حکیمانه پیشوای اول شیعیان حضرت علی(ع) اظهار داشت: کسی که خودش را برای جامعه الگو قرار داده است باید قبل از تعلیم به دیگران، به تعلیم خود بپردازد و قبل از اصلاح زبانش، سیره‌اش را اصلاح کند. پایان بخش این مراسم اقامه نماز جماعت مغرب وعشا و پذیرایی از شرکت کنندگان به صرف افطار بوده است

کلمات کلیدی

تصاویر