در دومین روز طرح حلقه های میانی حامیم برگزار شد:

کارگاه انقلاب اسلامی و امام شناسی ویژه دانشجویان بین الملل در مجموعه فرهنگی جماران

با حضور حجت الاسلام محسن دهقان مدیر واحد بین الملل نهاد رهبری دانشگاه، حجت الاسلام دکتر شیخ تبار، استاد دانشکده بین الملل و دانشجویانی از کشورهای عراق، نیجریه، لبنان، هند، پاکستان و کشمیر، از بخش های مختلف بیت، حسینیه و نگارستان امام خمینی (س) بازدید کردند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در دومین روز طرح حامیم، با حضور حجت الاسلام محسن دهقان مدیر واحد بین الملل نهاد رهبری دانشگاه، حجت الاسلام دکتر شیخ تبار، استاد دانشکده بین الملل و دانشجویانی از کشورهای عراق، نیجریه، لبنان، هند، پاکستان و کشمیر، از بخش های مختلف بیت، حسینیه و نگارستان امام خمینی (س) بازدید کردند.

حجت الاسلام دکتر شیخ تبار با اشاره به اعتقاد راسخ حضرت امام(ره) به راهی که در انقلاب پیموده شد، عنوان کرد: حضرت امام(ره) در اواخر عمرشان گفتند که من وظیفه خود را انجام دادم و اینقدر از کار خود مطمئن بودند که در وصیت نامه نوشتند من با قلبی آرام و نفسی مطمئن با شما خداحافظی می‌کنم.

وی در خاتمه با بیان این‌که کارها اگر برای خدا باشد موفق خواهیم بود، گفت: محبوبیت امام(ره) تا آنجاست که بعد از گذشت ۲۰ سال از ارتحال ایشان، علاقه‌مندانی از سراسر جهان برای بازدید محل زندگی ایشان به این حسینیه می‌آیند.

در این مراسم دانشجویان بین الملل با حضور در مجموعه فرهنگی جماران از محل زندگی ، حسینیه محل سخنرانی های رهبر فقید انقلاب اسلامی و نگارخانه جماران بازدید کرده و با نشستن پای سخنان حجت الاسلام دکتر شیخ تبار ، در جریان سیره سیاسی و اجتماعی سید روح الله موسوی خمینی(س) قرار گرفتند.

کلمات کلیدی