با حضور ریاست محترم نهاد در مشهد مقدس برگزار گردید:

نشست معاونین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان تهران

نشست معاونین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان تهران با حضور ریاست محترم نهاد در مشهد مقدس برگزار گردید.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام دکتر ساداتی نژاد رئیس استانی نهاد در این نشست با طرح فعالیت‌های نهاد در استان تهران موضوعات مربوط به طرح حامیم، طرح خاتون ویژه خواهران استان تهران، طرح طراوت اندیشه ویژه توانمند سازی استادان جدید الجذب دانشگاه‌ها و ترویج و تبلیغ جشنواره صحیفه سجادیه را در بخش‌های دانشجویی و استادی تبیین و مورد تاکید قرار دادند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رستمی در این نشست ضمن تبیین سیاست‌های کلی نهاد و تقدیر از زحمات و مجاهدت‌های معاونین دفاتر در انجام ماموریت‌های دفتر نهاد، مسئله جهاد تبیین را یکی از وظایف اصلی دفاتر دانسته و برنامه ریزی دفاتر در سال جدید تحصیلی با این رویکرد در راستای مطالبات مقام معظم رهبری را خواستار شدند.

در این نشست دو روزه حجت الاسلام میر احمدی معاون منابع انسانی نیز به تبیین وظایف معاونین در دفاتر پرداخته و شاخص‌های نقش روحانی دانشگاهی از منظر مقام معظم رهبری را تشریح نمودند.

حجت الاسلام کرمی مدیر کل فرهنگی نهاد نیز در خصوص برنامه‌های معاونت فرهنگی سیاسی نهاد به ایراد سخن پرداختند.

همچنین سخنرانی حجت الاسلام راجی در خصوص تجربیات یک امام جماعت موفق از دیگر برنامه‌های این نشست بود.

کلمات کلیدی

تصاویر