حجت الاسلام عباسی:

مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی راهگشای مشکلات جامعه است

نشست شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان گیلان به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی با حضور سردار عبدالله پور فرمانده محترم سپاه قدس استان گیلان برگزار گردید

 به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان گیلان به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی با حضور سردار عبدالله پور فرمانده محترم سپاه قدس استان گیلان در سالن جلسات دانشکده هنر و معماری دانشگاه گیلان برگزار گردید.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام عباسی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان گیلان ضمن خیر مقدم به همکاران و سردار عبدالله پور مکتب حاج قاسم را راهگشای مشکلات جامعه دانست و عنوان فرمود: با تأسی به سیره عملی ائمه معصومین علیهم السلام و رهروان واقعی آنان مثل حاج قاسم می شود راه را پیدا کرد.

در ادامه سردار عبدالله پور فرمانده سپاه استان گیلان به بیان جهاد تبیین شخصیت حاج قاسم و ارادت و احترام ویژه و خاص ایشان نسبت به مادران شهدا و فرزندان شهدای مدافع حرم پرداخت.

وی در ادامه گفت: شخصیت حاج قاسم شخصیتی خستگی ناپذیر بود که در طی شبانه روز فرصت استراحتی برای خود قائل نمیشد.

سردار عبدالله پور افزود: امروز باید از مکتب حاج قاسم الگو گرفته و او را چراغ هدایت جامعه بشری دانست.

وی در رابطه با برگزاری کنگره شهدای دفاع مقدس استان گیلان از زبان حاج قاسم گفت: این کنگره بسیار بی نظیر بود و برنامه های این کنگره را ماندگار و اثرگذار دانست.

کلمات کلیدی

تصاویر