در دانشگاه علوم پزشکی قم صورت گرفت:

مراسم عزاداری شهادت حضرت رقیه(سلام الله علیها) در مجتمع پردیس دانشگاه برگزار شد

مراسم عزاداری شهادت حضرت رقیه(سلام الله علیها) با حضور جمعی از کارکنان، اساتید و دانشجویان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در مسجد حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همزمان با پنجمین روز از ماه مبارک صفر و سالروز شهادت حضرت رقیه(سلام الله علیها) مراسم عزاداری شهادت آن حضرت با حضور جمعی از کارکنان، اساتید و دانشجویان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در مسجد حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

در این مراسم که بلافاصله پس از اقامه نماز ظهر و عصر تشکیل شد، حجت الاسلام و المسلمین محیطی ضمن پاسخ به برخی شبهات در خصوص مکان دفن حضرت رقیه(سلام الله علیها) به بیان خاطراتی مستند از کرامات خاص این بانوی عظیم الشأن پرداخت.

وی همچنین با تعظیم جایگاه مدافعان حرم بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد. در ادامه، مداح اهل بیت(علیهم السلام) جناب آقای قلی بیگی به مرثیه سرایی در مدح و منقبت حضرت رقیه(سلام الله علیها) پرداخت. در پایان مراسم، همه شرکت کنندگان میهمان سفره حضرت رقیه(سلام الله علیها) بودند.

کلمات کلیدی

تصاویر