در حرم شاهچراغ برگزار می شود؛

دوره توانمندسازی فعالان دانشجویی فارس با عنوان «حامیم»

سومین جلسه هم اندیشی طرح کشوری "حا میم" با حضور مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های فارس برگزار ومقرر شد این طرح کشوری از 3 شهریور ماه در استان فارس بین دانشجویان استان برگزار شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، سومین آماده سازی طرح کشوری حا میم با حضور مسئولان دفاتر نهاد رهبری دانشگاه های فارس در محل دفتر نهاد استان برگزار و حجت‌الاسلام مرتضی کوهی، معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاههای فارس گفت: طرح «حا میم» ویژه فعالان فرهنگی دانشجویی فارس طی روزهای 3 تا 9 شهریور ماه جاری در حرم مطهر شاهچراغ (ع)  برگزار خواهد شد و انتظار می رود این مهم با هماهنگی بیشتر تمام مسئولان دانشگاه های فارس اجرایی شود.

دبیر برگزاری طرح «حا میم» استان فارس با تاکید بر اینکه در این طرح بنا داریم تا دانشجویان فعال فرهنگی را به عنوان حلقه های میانی و جریان ساز انقلابی تقویت کنیم اظهارداشت:با برگزاری طرح  حا میم از دانشجویان فعال انتظار می رود بتوانند در حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، دینی در بین دانشجویان فعالیت های اثرگذار داشته باشند.

به عقیده این استاد دانشگاه چنانچه در دانشگاهی نیروهای انقلابی از فعالیتهای جهادی خود آگاهی لازم را داشته باشند میتوانند بسیاری از جریانهای دشمن را خنثی کند.

معاون نهاد رهبری در دانشگاه های فارس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جریان ساز بودن دانشجویان انقلابی، اضافه کرد: این طرح نیز در این راستا برنامه ریزی شده و در آن چند کمیته همچون کمیته محتوا، آموزش، رسانه، اجرایی و پشتیبانی برای تقسیم کار  پیش بینی شده تا این رویداد مهم فرهنگی برای دانشجویان اثر گذار باشد.

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاههای فارس یادآور شد: این رویداد مهم فرهنگی در تابستان امسال با همکاری تمام رؤسای دانشگاههای فارس اجرا خواهد شد

کلمات کلیدی