حجت‌الاسلام‌ دکتر سید احمدرضا شاهرخی:

دبیرخانه وحدت حوزه و دانشگاه به بهترین شکل ارتباط بین این دو نهاد را می‌تواند انجام دهد

نشست شورای مرکزی دبیرخانه وحدت حوزه و دانشگاه در دفتر رئیس استانی نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست شورای مرکزی دبیرخانه وحدت حوزه و دانشگاه در دفتر رئیس استانی نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ دکتر سید احمدرضا شاهرخی در این نشست عنوان کرد: تقویت و عینیت بخشیدن به وحدت بین حوزه و دانشگاه از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا هر دو مجموعه از ظرفیت‌های بسیار خوب یکدیگر می‌توانند استفاده کنند، ایجاد این دبیرخانه می‌تواند به بهترین شکل ممکن سبب ایجاد ارتباط بین این دو نهاد مقدس برای نیل به اهداف انقلاب اسلامی باشد.

در این نشست اساسنامه دبیرخانه وحدت حوزه و دانشگاه موردبررسی قرار گرفت و برای نهایی سازی آن، افراد حاضر در نشست به بحث و ارائه نظر در راستای انسجام بخشیدن و تقویت هر چه بیشتر وحدت حوزه و دانشگاه پرداختند. این نشست با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان (حجت‌الاسلام‌ دکتر سید احمدرضا شاهرخی)، دبیر دبیرخانه حوزه و دانشگاه استان لرستان (حجت‌الاسلام‌ هادی گراوند)، مدیران حوزه‌های علمیه برادران و خواهران، برخی از مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان و برخی از اعضای دبیرخانه برگزار شد. گفتنی است در این نشست مقرر شد که نشستی با حضور همهی اعضای شورای مرکزی این دبیرخانه با موضوع برنامه‌ها، فعالیت‌ها و چگونگی پیشبرد راهبردها برگزار شود.

کلمات کلیدی

تصاویر