در دانشگاه محقق اردبیلی صورت گرفت:

جلسه هماهنگی برنامه های ستاد اقامه نماز

جلسه هماهنگی برنامه های ستاد اقامه نماز با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و مدیر ستاد اقامه نماز استان در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، جلسه هماهنگی برنامه های ستاد اقامه نماز در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد. در این جلسه که با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان مربوطه برگزار شد حجت الاسلام عبدالله حسنی با تشریح برنامه های نهاد و دانشگاه گفت: اهمیت توجه به وضع معنویت در کنار امور آموزشی ضروری به نظر می رسد و نماز مهمترین نماد معنویت و دین داری امت اسلامی است.

وی افزود: با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان و دانشگاه در خصوص نماز جماعت و شعائر دینی برنامه ها و همایش هایی برگزار می شود که تاثیر بسزایی در تمایل اساتید و کارکنان و دانشجویان جهت شرکت در نماز جماعت دارد. امید است با بهره‌مندی از توان و ظرفیت بالای دانشگاه‌ها و همفکری با صاحبنظران به هدف توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در دانشگاه‌ها دست یابیم.

در ادامه این جلسه عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل نیز ضمن تقدیر و تشکر از تشکیل این جلسه گفت: اگر نماز جماعت در دانشگاه پرشور و باشکوه برگزار شود در اخلاق و رفتار دانشگاهیان نمود پیدا خواهد کرد

کلمات کلیدی