مسئول فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی استان فارس مطرح کرد؛

تولید ۱۵۰ محتوا مجازی به مناسبت شهادت سردار دل ها در بسیج دانشجویی

مسئول فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی استان فارس بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب تاکید و تصریح کرد: فعالیت‌های جنبش دانشجویی در فضای مجازی باید پیشرو و به عنوان الگویی در سطح کشور باشد.

 به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، سپهر قاسمی با اشاره به اختتامیه دوره خبرنگاری و سواد رسانه‌ای ماجد با تأکید بر لزوم تلاش و اهتمام ویژه برای تحقق عملی بیانیه گام دوم انقلاب گفت: گام دوم انقلاب اسلامی نقشه راه بوده و باید آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه فعالیت در فضای مجازی در خصوص گام دوم انقلاب را هم‌زمان با فضای حقیقی باید در نظر داشت افزود: باید مطالبات رهبر معظم انقلاب را در فضای مجازی به درستی تبیین کرد و در راستای گفتمان‌سازی نیز حضور پررنگی در فضای مجازی برای گسترش اهداف انقلاب اسلامی نیاز است.

مسئول فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی استان فارس بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب تاکید و تصریح کرد: فعالیت‌های جنبش دانشجویی در فضای مجازی باید پیشرو و به عنوان الگویی در سطح کشور باشد.

وی با تاکید بر تشکیل جبهه واحد رسانه‌ای برای مقابله با تهدیدات دشمن گفت: باتوجه به هجمه رسانه‌های بیگانه، شبکه‌های مجازی و اجتماعی، باید جبهه واحدی را در فضای مجازی تشکیل دهیم و با تهدیدات دشمن مقابله کنیم.

قاسمی با بیان اینکه رسالت بسیج دانشجویی فارس تربیت حاج قاسم‌های فضای مجازی است تاکید کرد: با تشکیل جبهه مقاومت رسانه و فضای مجازی در داخل و خارج کشور باید برای نشر و بسط مکتب سلیمانی، زمینه ساز تربیت حاج قاسم‌های فضای مجازی را فراهم کنیم.

مسئول فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی استان فارس در ادامه با اشاره به برخی از فعالیت‌های مدیریت فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فارس بیان داشت: باشگاه خبرنگاران بسیج دانشجویی فارس در راستای تربیت خبرنگار تراز انقلاب اسلامی تشکیل شده است که برای تقویت، افزایش سطح کیفی و سواد رسانه‌ای اعضای آن، از ظرفیت خبرنگاران و اصحاب رسانه استان و اساتید استانی و کشوری در زمینه رسانه استفاده خواهیم کرد.

به گفته این مقام مسئول تولید محتوا برای انتشار در فضای مجازی، کلیپ، عکس نوشته، فیلم کوتاه، پادکست، نشریات الکترونیکی، مستند، حضور دانشجویان در برنامه تلویزیونی و رادیویی صدا و سیما از جمله برنامه‌های ما در زمینه فضای مجازی است.

قاسمی، برگزاری بیش از ۱۵ کارگاه آموزشی در زمینه فضای مجازی ویژه دانشجویان در استان فارس و برگزاری کارگاه آموزشی ماجد به صورت کشوری از فعالیت‌های مدیریت فضای و رسانه ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس برشمرد و افزود: به مناسبت گرامیداشت شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی پوستر، عکس نوشته، پادکست و حدود ۱۵۰ کلیپ توسط بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهیه و منتشر شد.

کلمات کلیدی