حجت الاسلام عارفی مطرح کرد؛

اگر تفکر سازنده بسیجی در جامعه پیاده شود کشور در مقابل حوادث و ناملایمات بیمه خواهد شد

حجت الاسلام عارفی گفت: بسیج لشگر مخلص خداست بسیج شجره طیبّه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوات و حدیث عشق می‌دهد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام عارفی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسیج لشگر مخلص خداست بسیج شجره طیبّه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوات و حدیث عشق می‌دهد. بسیج، صدای صلابت است و سمبل صبوری، اسوه صالحان است و آموزگار صابران. بسیج پدیده‌ی کم‌نظیر انقلاب اسلامی است که می تواند در همه صحنه ها حضور داشته باشد و گر‌ه های مشکل را باز کند.

اوّلین گلوله که به سمت سرزمین دلیران و مهد علم و دانش پرتاب شد، کسی جز بسیجیان بی ریا سینه در مقابل آنان قرار نداد و بسیج با دفاع از میهن و دیار خود نشان داد میهن دوست است. جان فشانی او نشان داد حاضر نیست حتی یک وجب از سرزمینش به دست دشمن بیافتد. بسیج، اختصاص به یک منطقه جغرافیایی و یک طیف از افراد ندارد و همه جا هست. تفکر بسیجی بر اساس و شالوده محکم و پویای اسلام استوار است، تفکر بسیجی تفکری پویا و زنده است و به جامعه حیات و نشاط می بخشد.

اگر تفکر سازنده بسیجی در جامعه پیاده شود کشور در مقابل حوادث و ناملایمات بیمه خواهد شد، چرا که در تفکر بسیجی ایستادگی و شهادت و اطاعت از ولایت، با بینش و معرفت وجود دارد و این عوامل سد محکمی در مقابل سیلاب های خانه برانداز و مخرّب دشمنان دین و این مرز و بوم است. بسیج جامعه دانشگاهیان علوم پزشکی کرمان نیز در کنار اقشار مختلف جامعه در سالهای دفاع مقدس و بعد از آن بویژه در بیماری کرونا اقدامات ارزنده ای در حوزه سلامت و استفاده از ظرفیت های بالقوه خود در خدمت رسانی جهادی به آحاد مردم انجام داده است.

اینجانب هفته بسیج را بر شما و همه بسیجیان عرصه جهاد و سلامت و حماسه ساز انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم در پرتو عنایات الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پاسداری از ارزش های اسلامی انقلابی موفق و موید باشید.

کلمات کلیدی