سیدمهدی حسینی مطلق در پیامی؛

فرا رسیدن عید فطر و ۱۲ اردیبهشت روز معلم را تبریک گفت

حجت الاسلام حسینی مطلق، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی به مناسبت فرا رسیدن عید فطر و ۱۲ اردیبهشت روز معلم پیامی صادر کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام حسینی مطلق، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی به مناسبت فرا رسیدن عید فطر و ۱۲ اردیبهشت روز معلم پیامی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است: بسمه تعالی « اگر معلم خوب عمل کند، صحیح عمل کند، با تدبیر عمل کند، با دلسوزی عمل کند، به نظر ما همه‌ی مشکلات جامعه حل میشود.» مقام معظم رهبری (مدظله العالی) عید فطر روز رحمت الهی و بشارت بر بندگانی است که یک ماه همنشینی با شکوه را در درگاه پروردگار عالم سپری کردند. در آستانه این عید بزرگ امیدواریم شاهد همبستگی بیش از پیش مسلمانان و گسترش صلح و ثبات در سراسر جهان باشیم. ۱۲ اردیبهشت ماه، یادآور تعهد و وظیفه شناسی معلمان گرانقدری است که تضمین کننده آینده درخشان ایران اسلامی اند و دلسوزی و احساس مسئولیت از ویژگی های بارز ایشان است، جایگاه مقام معلمی و استادی آنقدر با ارزش است که پیامبر اعظم (ص) این مسیر را در امتداد راه انبیاء دانسته اند. اینجانب، عید سعید فطر را به عموم اهل ایمان و هفته معلم و سالروز شهادت معلم فرهیخته استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای والا مقام سنگر مقدس تعلیم و تربیت را به همه اساتید و معلمین گرانقدر تبریک و شادباش عرض نموده و برای تمامی مسلمانان جهان وحدت،صلح و سلامت و برای ایران اسلامی آرامش، امنیت روزافزون و سربلندی از درگاه خداوند منان طلب می نمایم.

سید مهدی حسینی مطلق رئیس نهاد نمایندکی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی

کلمات کلیدی