در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد:
کارگاه تخصصی بررسی ابعاد مختلف امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با حضور جمعی از دانشگاهیان این دانشکده برگزار گردید.
حجت‌الاسلام حسنی در حسینیه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل: مسئولان بدانند در واقعه کربلا وقتی تحریم آب شد، حضرت عباس(ع) به آب رسید ولی جرعه‌ای ننوشید و به فکر اهل خیمه بود، در تحریم اقتصادی نیز باید با الگو گرفتن از حضرت ابوالفضل(ع) به فکر مستضعفین جامعه و مردم باشیم.
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان:
حجت‌الاسلام‌ اسدی ضمن اشاره به لزوم رعایت حق‌الناس و آداب عزاداری در ماه محرم گفت: همواره حق‌الناس از دغدغه‌های اهل‌بیت(ع) بوده است.
حجت‌الاسلام هاشمی در جلسه هم‌اندیشی معرفت حسینی:
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد: معرفت حسینی زمینه‌ساز تحولات عظیم روحی و اجتماعی است و عزاداران این محافل باید با تأمل در اندیشه والای حسینی به اصلاح جامعه اطراف خود بپردازند
حجت‌الاسلام صفوی در نشست مشترک رؤسای واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد گیلان گفت: در گزینش باید بر اساس دستورات خداوند متعال که فرموده است به کارآمدی و پاک‌بودن افراد توجه شود، عمل کرد. مسئولان گزینش دانشگاه باید در گزینش، مستقل، جدی و محکم رفتار کنند.
در دانشگاه محقق اردبیلی:
آئین طشت گذاری در دانشگاه محقق اردبیلی و با حضور جمع کثیری از دانشگاهیان این دانشگاه برگزار شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی فلاح‌رفیع در جمع دانشگاهیان:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت‌مدرس گفت: هیچ راهی برای نجات این ملت جز اصرار بر باورها و ارزشهای بنیادین و رجوع مدام و بازخوانی حماسه عاشورا نیست. این منبع بزرگ قادر است همه مشکلات را حل کند، اما به شرط اینکه ما بتوانیم درست آن را بشناسیم و مطابق زمان خود آن را تفسیر و بازخوانی کنیم.
در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد:
عبادت خالصانه و یادآوری شجاعت و عظمت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع)، یکی از وظالف بزرگ عاشق واقعی به اهل بیت(ع) خواهد بود.
در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد:
سی و پنجمین دوره دانش‌افزایی استادان دانشگاه علامه طباطبایی در دانشکده مدیریت و حسابداری پردیس مرکزی این دانشگاه برگزار گردید.
حجت‌الاسلام هاشمی در طرح ضیافت استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز: تعلیم و تربیت یکی از موضوعاتی است که متأسفانه امروزه در گستره پرسرعت علم و دانش از آن غفلت شده است.
حجت‌الاسلام حسن عارضی در آئین فارغ‌التحصیلی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان:
مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی کردستان: اولین راه بلوغ اخلاق حرفه‌ای شناخت خود انسان است. وقتی انسان از خود شناخت کامل داشته باشد تعهد و مسئولیت پذیری هم به وجود می‌آید.
در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد:
این دوره در قالب ۲ کارگاه در شهریور ماه سال جاری در پردیس مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو