حجت‌الاسلام کرمی:
مسئول نهاد دانشگاه تهران گفت: سبک زندگی دانشگاهیان تغییر کرده و در این زمینه باید تلاش کنیم و ببینیم سبک زندگی قرآنی چیست و پیا‌م‌های قرآن آن هم برای کسانی که الگو هستند و دیگران به آنها نگاه می‌کنند در این زمینه چیست؟
حجت‌الاسلام سید محمود نبوی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور، جزئیات طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور در تابستان ۹۷ را تشریح کرد.
در دانشگاه‌ آزاد اسلامی کرمان:
حجت‌الاسلام حمید انصاریان: انقلاب اسلامی درس مبارزه با ظلم را از ائمه اطهار(ع) گرفته‌ است. ما هیچ‌وقت در برابر ظلم و استکبار سازش نکرده و تسلیم نخواهیم شد.
در دانشگاه تبریز؛
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، با اشاره به اهمیت رسانه و هنر در دنیای امروز، تصریح کرد: متأسفانه ما در استفاده از ابزارهای هنری و رسانه‌ای در بیان معارف قرآنی عقب ماندگی داریم، امروز باید معارف قرآن با زبان هنر و رسانه بیان شود.
در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: امروز جوانان غرق فضای مجازی هستند که از این طریق می‌توان قرآن را به جوان امروزی شناساند. جوان امروز زبان خود را دارد و باید با همین زبان با او سخن از قرآن بگوییم.
در دانشگاه پیام نور استان اصفهان؛
نقش مهم روحانيت بابصيرت و آگاه در دانشگاه‌ها
حجت‌الاسلام ابراهیمی‌نژاد:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت گفت: مسلما دانشگاهیان با باز شدن پای ماموران آژانس به مراکز علمی به‌شدت مخالف هستند و قطعا از این پس تقابل خواهند کرد و اجازه نخواهند داد چنین اقدامی به‌راحتی در دانشگاه انجام شود.
مسئول نهاد دانشگاه فرهنگیان خبر داد؛
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان از آغاز بررسی و امکان‌سنجی ایجاد مدارس علمیه تخصصی تعلیم و تربیت اسلامی شهید مطهری در پردیس‌های استانی این دانشگاه خبر داد.
در دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان؛
حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری: بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و پشت سر گذاشتن مصائب و مشکلات فراوان، هنوز هم نگرانی‌ها، دغدغه‌ها و مسائل فکری و فرهنگی وجود دارند.
در دانشگاه‌ آزاد خوزستان مطرح شد؛
حجت‌الاسلام علی عطایی گفت: همه ما موظف هستیم همه فعالیت‌های فرهنگی حوزه خود را با تصویب شورای فرهنگی و در چارچوب قانون انجام دهیم و در برنامه‌ریزی و انجام این برنامه‌های فرهنگی شرایط اقتصادی دانشگاه خود را در نظر بگیریم.
حجت‌الاسلام کرمی؛
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تهران در خصوص اتفاقات اخیر تجمعات دانشکده علوم اجتماعی توضیحاتی را ارائه کرد.
در دانشگاه کاشان؛
حجت‌الاسلام علی روحانی: هدف اصلی این طرح تبیین اندیشه‌های اسلامی، نهادینه کردن ارزش‌های دینی و گسترش فضای اخلاقی است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو