جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨

 
حجت‌الاسلام مرتضی جلیلی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: رواج مال‌طلبی و دنیاگرایی در خواص، مدیران و جامعه آفتی است که باید آن را مهار کرد.
حجت الاسلام منصوری:
حجت الاسلام منصوری معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان در جمع کارکنان این دانشگاه به مناسبت ایام عزاداری امام حسین(ع) با بیان این نکته که دانشگاه باید جوان تراز انقلاب پرورش دهد.
حجت الاسلام محمدمهدی شمسی:
کارگاه ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه مراغه با عنوان اندیشه سیاسی اسلام و مبانی انقلاب اسلامی سطح2 در دانشگاه مراغه برگزار شد.
حجت‌الاسلام جلال در جمع دانشگاهیان:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان به مناسبت ایام عزاداری امام حسین(ع) گفت: ولایت فقیه استمرار ولایت ائمه معصومین(ع) است.
حجت‌الاسلام جلیلی در مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع):
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: رواج مال‌طلبی و دنیاگرایی در خواص، مدیران و جامعه آفتی است که باید آن را مهار کرد.
حجت‌الاسلام فلاح‌رفیع در جلسه شورای دانشگاه تربیت مدرس:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت‌مدرس گفت: فدا کردن خود در راه خدا یعنی در راه اقامه دین خدا و امر و نهی او از همه چیز خود گذشتن. اینجاست که الگو گیری از امام معنا پیدا می کند.
حجت‌الاسلام تجلایی در مراسم سوگواری شهادت حضرت سیدالشهدا(ع):
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد استان اردبیل گفت: توجه به مباحث سبک زندگی عاشورایی از جمله مسائل مهم در جامعه بوده و باید توجه جدی به این موضوع و مفاهیم و معانی سبک عاشورایی داشته باشیم.
سروقامت در ضیافت اندیشه اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد:
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی گفت: جلسات ضیافت اندیشه اساتید که از آن تعبیر به هم‌اندیشی اساتید نیز می‌شود، یکی از بهانه‌های خیلی خوب و ارزشمند برای همراهی خود اساتید با همدیگر است.
حجت‌الاسلام زمانی در همایش پایان دوره مهارت‌آموزان استخدامی دانتشگاه فرهنگیان استان اردبیل:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل گفت: جایگاه آموزش و پرورش بسیار مهم وتاثیرگذار می‌باشد، چرا که این نهاد مهمترین کار فرهنگی یعنی تعلیم و تربیت جامعه را بر عهده دارد.
حجت‌الاسلام صافدل به مناسبت روزکارمند:
سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز کارمند را فرصت مغتنمی در راستای ارج نهادن به زحمات و خدمات این قشر دانست و گفت: کارمند در تراز اسلام جز رضای الهی و خدمت به خلق را مدنظر ندارد.
حجت الاسلام دکتر طباطبایی در اختتامیه جشنواره خانواده قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: خداوند برای تربیت ما انسانها نماز را قرار داد تا بتوانیم در شرایط مختلف خود را از انحرافات حفظ کنیم
حجت‌الاسلام حسنی در مراسم گرامیداشت سالروز واقعه غدیر خم:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل: اگر غدیرخم مثل عاشورا پاس داشته شود، می‌توان گفت قدمی برای فرج حضرت حجت برداشته‌ایم.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو