همزمان با ایام هفته کتاب و کتابخوانی:
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، طرح «نذر کتاب» توسط دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار گردید.
حجت‌السلام صادقی‌نسب:
مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: افتخار ما مسلمانان این است که معجزه جاویدان دینمان، کتاب است که این کتاب شریف تا روز قیامت برقرار است.
به همت دفتر نهاد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد:
مراسم گرامیداشت سالروز حماسه شکست حصر سوسنگرد به همت دفتر نهاد دانشگاه محقق اردبیلی و در سالن بصیرت این دانشگاه برگزار شد.
در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد؛
جشن آغاز امامت و ولایت امام زمان(عج) در محل تالار حافظ دانشگاه آزاد واحد کرمان برگزار شد.
در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد:
جلسه درس اخلاق دانشگاهیان و چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه محقق اردبیلی و با حضور پرشور دانشگاهیان برگزار شد.
در علوم پزشکی گناباد برگزار شد:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم تجلیل از خادمان قرآنی دانشگاه به مناسبت هفته قرآن و عترت و در جمع فعالین قرآنی این دانشگاه گفت: قرآن کتاب آسمانی ما و امانت گرانقدر و معجزه جاودان پیامبر اسلام است و باید تلاش کرد تا آن را بیشتر شناخت.
در نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دکتر سید هادی سید افقهی در جمع اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: اعتراض جهانی علیه سلوک و رفتار ترامپ به‌مرورزمان در حال شکل‌گیری است
حجت‌الاسلام‌ عباس دشتی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: مبلغان و مسئولان فرهنگی از فعالیت در فضای مجازی غافل نشوند.
در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد:
دومین جلسه شورای مرکزی دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه آذربایجان شرقی در حضور رئیس شورای سیاستگذاری دبیرخانه حجت‌الاسلام آل‌هاشم و امام جمعه تبریز و با حضور اعضای شورای مرکزی در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد.
حجت‌الاسلام نبوی در جمع مسئولان دانشگاه‌های پیام‌نور استان چهار محال و بختیاری:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های پیام نور استفاده درست از ظرفیت مساجد را از راه‌های نهادینه‌سازی سبک زندگی اسلامی دانست و گفت: متاسفانه در کشور در تمامی ارگان‌ها رفیق‌بازی و رانت بسیار بوده که لازم است در حد توان خود، قانون را اجرایی کرد.
حجت‌الاسلام عارفی در جمع کارکنان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح کرمان:
حجت‌الاسلام علی عارفی: یکی از آرمان‌های مهم انقلاب اسلامی به عنوان یک حرکت اصیل اسلامی، مقابله با استکبار جهانی بوده و عمق و اصالت این آرمان به اندازه‌ای است که هیچگاه آمریکا نمی‌تواند امید سازش و مصالحه از سوی حرکت انقلاب را داشته باشد.
حجت‌الاسلام شمسی در مراسم ویژه دانشجویان ورودی سال تحصیلی جدید:
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه مراغه با اشاره به اهمیت و جایگاه علم و دانش و دانشگاه گفت: اگر امروز بعد از گذشت چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شاهد پیشرفت‌های علمی در زمینه‌های نانو فناوری، موشک و هوافضا و پیشرفت‌های علمی در زمینه‌های مختلف هستیم، همه به برکت تلاش‌های شما جوانان و دانشجویان و اساتید شما است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو