پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨

 
امام‌ جمعه شیراز در دیدار با دانشجویان به‌مناسبت روز دانشجو:
آیت‌الله دژکام گفت: یک‌طرف جامعه‌پردازی آن است که چه کنیم مردم مطالباتشان را مطرح کرده و به نتیجه برسند که این سازوکار نیاز دارد.
حجت‌الاسلام عباسی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو:
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینای همدان گفت: دانشگاه زنده است و دانشجو بیدار است و تا زمانی که او مؤذن بیدار جامعه بیدار باشد، جامعه و دانشگاه می‌تواند در مسیر درست حرکت کند.
حجت‌الاسلام هاشمی در گرامیداشت روز دانشجو:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تقابل جبهه حق و باطل، عدالت‌خواهی و ظلم، دفاع و تجاوز، حقیقت‌خواهی و منفعت‌طلبی به درازای پیدایش بشر وجود داشته است.
حجت‌الاسلام دشتی در جمع اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر: دانشجویان افسران جنگ نرم بوده و این جوانان انقلابی باید در راستای دفاع از انقلاب و حراست از ارزش‌های انقلابی به سمت مطالبه‌گری پیشرفته و به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشند.
حجت‌الاسلام‌ مهاجرنیا در دانشگاه طلوع مهر قم:
استاد و پژوهشگر مسائل سیاسی کشور گفت: در بیانیه گام دوم آزادی به مثابه شعار انقلاب اسلامی و در جایگاه یک راهبرد کلان برای گذر به گام دوم و حرکت به سمت تمدن اسلامی دیده شده است.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب به‌مناسبت روز دانشجو:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: دانشجویان در دوران‌های مختلف انقلاب اسلامی، نقش ممتاز و تعیین کننده‌ای داشته‌اند.
حجت‌الاسلام امامی در نشست حلقه‌های معرفت دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: مساله نفاق به قدری در جامعه اسلام اهمیت دارد که اگر قرار باشد جامعه اسلامی نابود شود، این نابودی توسط منافقان انجام خواهد پذیرفت.
حجت‌الاسلام افلاکیان در همایش بزرگداشت علامه طباطبایی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان همدان گفت: عقلانیت در دین، تفسیر قرآن به قرآن و تفسیر عقلانی قرآن یکی از روش‌های مهم علامه است.
حجت‌الاسلام حیدری در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: مهم‌ترین ویژگی آیت‌الله مدرس، عدالت‌خواهی بود که مجموع صفات مذکور از ایشان مجاهدی تمام عیار و نماینده‌ای دلسوز ساخته بود.
حجت‌الاسلام علی اسماعیلی در پیامی به‌مناسبت روز دانشجو:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی‌مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشور است.
حجت‌الاسلام‌ دشتی در نشست با مسئولین دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: نباید لحظه‌ای در برابر توطئه‌های دشمنان غافل باشیم و مسئولین باید در برابر توطئه‌های دشمنان آمادگی و هوشیاری کامل داشته باشند
حجت‌الاسلام شمسی در جمع دانشگاهیان دانشگاه مراغه:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه گفت: تشکیل بسیج توسط حضرت امام یکی از ابتکارات و نوآوری‌های خاص بود.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو