دوشنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٥
  • اتحاد و همگرایی رمز بقای کشور و حاکمیت است
    مأوا: احزاب و گروه ها می توانند عقاید متفاوتی داشته باشند و نظرات خود را اعلام کنند اما اگر در نهایت همه چشم ها به رهبر معظم انقلاب باشد و سخنان ایشان در مقام عمل، فصل الخطاب قرار گیرد، همه اختلافات کنار می رود و همگرایی محقق خواهد شد.

  • حجت بر شما تمام است/ انتظار آن است که بر محیط پیرامونی خود اثر گذارید
    مأوا: حجّت بر شما تمام است. انتظار از شما عزیزان کاری بیش از خودسازی علمی و دینی و اخلاقی است؛ انتظار آن است که بر محیط پیرامونی خود اثر گذارید و بر رهروان راه خدا با گفتار و عمل خود بیفزائید. در نبرد نامتقارن جبهه‌ی کفر و استکبار با پرچم برافراشته‌ی اسلام ناب، این وظیفه‌ی همه‌ی ما است. هرکدام باید چشمه‌ی بابرکتی از معرفت درست اسلامی و صراط مستقیم الهی باشیم. سرزنده و پرامید و روشن باد دلهای پاک شما.

  • اصل بر این است که افرادی انقلابی به هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اضافه شوند
    مأوا: رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با تشریح روند تعیین اعضای هیأت مؤسس دانشگاه آزاد گفت، اصل بر این است که افرادی انقلابی به این هیأت اضافه شوند.

اولین گروه از دانشگاهیان با استقبال نماینده بعثه وارد نجف اشرف شدند
اولین گروه از دانشگاهیان با استقبال نماینده بعثه وارد نجف اشرف شدندمأوا: زیارت به عتبات، سفری است که افراد برای آن برگزیده می شوند و اکنون که شما عزیزان برگزیده این سفر هستید، پس فرصتها را از دست ندهید و ضمن زیارت، به کسب معرفت و فضلیت از مقام شامخ این امام همام بپردازید.
١٢:٤ - دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥
همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان استان گیلان برگزار شد
همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان استان گیلان برگزار شدمأوا: خوردن ذره‌ای خاک غیر از تربت امام حسین(ع) حرام است، ولی تربت امام حسین(ع) شفا بخش است .در روایت است که روی تربت امام حسین(ع) نباید بدون وضو دست کشید.همچنین این تربت شفای هر دردی است و باعث امان و آرامش از هر خوف و ترسی خواهد شد و سجده بر تربت سیدالشهدا(ع) حجاب های هفت گانه را بر می دارد.
١٣:٢٨ - يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥
در شانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات:
اولین کاروان از استان کرمان به عتبات اعزام شد
اولین کاروان از استان کرمان به عتبات اعزام شدمأوا: 38 نفر از دانشجویان دختر و دانشگاهیان متاهل استان کرمان در اولین اعزام ، دوم بهمن ماه به عتبات عالیات مشرف شدند.
١٢:٤ - يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥
اولین جلسه هم اندیشی اساتید و هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان استان تهران برگزار شد
اولین جلسه هم اندیشی اساتید و هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان استان تهران برگزار شدمأوا: جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی با موضوع «مهارت آموزان بدو استخدام آموزش و پرورش، فرصت ها و چالش ها» با حضور مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان تهران ، مسئولین سازمان مرکزی، مدیریت امور پردیس های استان تهران و مسئولین و اعضای هیئت علمی پردیس شهید چمران روز ۲۶ دی ۱۳۹۵ برگزار شد.
١٦:٤٥ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥
در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود؛
کارگاه دانش افزایی اساتید
کارگاه دانش افزایی اساتیدمأوا: معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از برگزاری کارگاه دانش افزایی اعضای هیات علمی این دانشگاه با موضوع " اخلاق " از 4 تا 6 بهمن ماه با همکاری و مشارکت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خبر داد.
١٤:٥٥ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥
زمانبندی کلاس های آموزشی عتبات دانشگاهیان استان تهران در هفته جاری
زمانبندی کلاس های آموزشی عتبات دانشگاهیان استان تهران در هفته جاریمأوا: زمانبندی جلسات آموزشی تهران در هفته جاری از سایت لبیک اعلام شد و زائرین دیگر استان ها نیز می توانند زمان بندی جلسه آموزشی خود را از صفحه اخبار استان ها پیگیری نمایند.
١٤:٢٤ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها
سند آموزشی ۲۰۳۰ باید متوقف شود/ اجرای سند بعد از هماهنگی با شورا
سند آموزشی ۲۰۳۰ باید متوقف شود/ اجرای سند بعد از هماهنگی با شورامأوا:رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها گفت: سند ملی آموزش ۲۰۳۰ بدون هماهنگی با شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده برای همین باید متوقف شود تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.
١٢:٩ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل:
دین اسلام امروزه بالاترین آمار گسترش در جهان را دارد
دین اسلام امروزه بالاترین آمار گسترش در جهان را داردمأوا: مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل گفت: امروزه جهان کفر سعی دارد تا میان مسلمانان جهان تفرقه افکنی کند چرا که دین اسلام امروزه بالاترین آمارگسترش درجهان را دارد.
١١:٤٤ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥
دفتر هم اندیشی استادان خبر داد؛
آغاز دوره های معرفتی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد
آغاز دوره های معرفتی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهدمأوا: دوره های معرفتی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از 23 دی ماه سال جاری آغاز شده و تا اواخر بهمن ادامه خواهد داشت.
١١:١٢ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در گفتگو با مأوا:
نخبگان انقلابی عناصری برای پیشرفت و انتقال مفاهیم عمیق انقلاب اسلامی به دیگر کشورها هستند
نخبگان انقلابی عناصری برای پیشرفت و انتقال مفاهیم عمیق انقلاب اسلامی به دیگر کشورها هستند مأوا: حجت الاسلام حسین مولوی با بیان اینکه نخبگان انقلابی عناصری برای پیشرفت و انتقال مفاهیم عمیق انقلاب اسلامی به دیگر کشورها هستند افزود: باید وقت و هزینه بیشتری برای انقلابی ها و نخبه ها هزینه کرد چرا که آنان سرمایه های مهم کشور هستند
١٤:٤٨ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ایلام در گفتگو با مأوا:
مسئولین باید به جوانان نخبه انقلابی اعتماد کنند تا نتیجه ای مانند دفاع مقدس حاصل شود
مسئولین باید به جوانان نخبه انقلابی اعتماد کنند تا نتیجه ای مانند دفاع مقدس حاصل شودمأوا: محول کردن پروژه های مرتبط با رشته های آنان به این دانشجویان فرصت می دهد که هم در بحث اقتصاد مقاومتی فعالیت داشته باشند و هم بتوانند از پتانسیل این نخبگان انقلابی استفاده کنند.
١٤:٤٠ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان کرمانشاه:
دانشگاه رازی کرمانشاه، پذیرای قدوم زائرین دانشگاهی کربلا
دانشگاه رازی کرمانشاه، پذیرای قدوم زائرین دانشگاهی کربلاهمایش ویژه دانشگاهیان استان از ساعت ۱۵:۰۰ در دانشگاه رازی،دانشکده علوم،سالن آمفی تاتر شهید شهریاری برگزار خواهد شد و پذیرای قدوم زائرین سیدالشهدا(ع) خواهیم بود.
١٤:٢٢ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
ضیافت اندیشه اساتید برای اولین بار در دانشکده علوم پزشکی مراغه
ضیافت اندیشه اساتید برای اولین بار در دانشکده علوم پزشکی مراغهمأوا: دوره دانش افزایی اساتید، در قالب طرح ضیافت اندیشه و با محوریت «تاریخ و تمدن اسلامی» از یازدهم تا چهاردهم بهمن ماه، به مدت چهار روز در دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار می شود.
١٠:١٤ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
اعزام بیش از 650 دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان به مشهد مقدس
اعزام بیش از 650 دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان به مشهد مقدسمأوا: بیش از 650 دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان در قالب 17 اتوبوس به سفر فرهنگی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.
٠٩:٥٤ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
در دانشگاه مازندران برگزار شد؛
نشست هم اندیشی اساتید ویژه بانوان
نشست هم اندیشی اساتید ویژه بانوانمأوا: برگزاری نشست هم اندیشی اساتید(ویژه بانوان) با موضوع «آسیب شناسی دغدغه های دختران دانشجو» روز گذشته در دانشگاه مازندران برگزار شد.
٠٩:٤٥ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
مراسم گرامیداشت شهدای 27 دی دانشگاه تبریز +تصاویر
مراسم گرامیداشت شهدای 27 دی دانشگاه تبریز +تصاویرمأوا: مراسم گرامیداشت شهدای 27 دی دانشگاه تبریز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین نظری و با حضور مسئولین دانشگاه و خانواده های شهدای 27 دی دانشگاه تبریز، در یادمان شهدای این دانشگاه برگزار شد.
١٥:٤٦ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
حجت السلام پور ذهبی در گفتگو با مأوا:
حمایت مضاعف مسئولین از نخبگان اصل اساسی انقلاب اسلامی است
حمایت مضاعف مسئولین از نخبگان اصل اساسی انقلاب اسلامی استمأوا: بخشی از افراد حاضر در این جامعه را جوانان متدین انقلابی و مذهبی تشکیل می‌دهند که در آزمون‌های سخت همیشه پیروزو سربلند بوده اند.
١٤:٠ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد خرم آباد با موضوع "عملکرد شرکت های دانش بنیان"
نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد خرم آباد با موضوع مأوا: بنیاد نخبگان از مجموعه هایی است که زیرمجموعه معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری است و ارتباط منسجمی بین معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، بنیاد نخبگان، پارک های علم و فناوری و دانشگاه ها به عنوان تامین کننده نیروی انسانی برای توسعه فناوری در کشور شکل گرفته است.
١٣:١١ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
حجت السلام حسنی:
کلاسهای دروس معارف فرصتی برای ارتقای اندیشه دینی دانشجویان است
کلاسهای دروس معارف فرصتی برای  ارتقای اندیشه دینی دانشجویان استمأوا: کلاسهای دروس معارف فرصت بهتری است تا دانشجویان اندیشه دینی و نیازهای فکری معرفتی خود را ارتقاء دهند.
٠٩:٤٩ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
در دانشگاه کاشان برگزار شد؛
اختتامیه کارگاه آموزشی مشاوره اسلامی
اختتامیه کارگاه آموزشی مشاوره اسلامیمأوا: آخرین جلسه کارگاه آموزشی مشاوره اسلامی با حضور مشاورین و مبلغین و جمعی از ائمه جماعات دانشگاه برگزار شد.
٠٩:٢٠ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
پرسش ها و پاسخ ها - (پرسشهای برگزیده) (جلد ۷)
پرسمان
> اخبار
> اطلاعیه
> گزرش تصویری
> رویداد دانشگاه ها
> پرسمان
> عمره و عتبات دانشگاهيان
> جشنواره ها و همایش ها
> ازدواج دانشجویی
> ماهنامه معارف
> ماهنامه پرسمان
> فصلنامه مکاتبه و اندیشه
> فصلنامه دانشگاه اسلامی
> ساختار نهاد
> درباره ما
> تماس با ما
> پرسش های متداول