• جوشش‌های فکری و جرقه‌های ذهنی دانشجویان با انجام مطالعات و پژوهش‌ها می‌تواند ما را به تحول در علوم انسانی برساند
  • جنگ نخواهد شد و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد/ در همین قضیه‌ی ارز و سکه بر اثر برخی بی‌تدبیری‌ها ارز کشور رفت
  • در مجموعه دانشجویان همه دانشگاه‌های کشور حساس‌ترین کار بر عهده دانشجو‌معلمان دانشگاه فرهنگیان است
1 2 3

حجت‌الاسلام‌ محمدیان در آئین اختتامیه چهارمین دوره طرح ملی «گفتمان نخبگان علوم انسانی»:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در جهت تحول علوم انسانی به فعالیت شاخص که همان گفتمان نخبگان علوم انسانی است، نیاز داریم. این طرح دارای منزلت معنوی و ارزشمند است و می‌تواند بستری در راستای تحول‌های بنیادین در علوم انسانی باشد.
رحیم‌پور ازغدی در تجمع طلاب معترض:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی: حوزه علمیه قم از مسئولانی که در مسیر اسلام قرار دارند حمایت مي‌كند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم:
دستگاه‌های نظارتی با قدرت و چشم باز باید در میدان باشند؛ هم مجلس، هم قوه‌ قضائیه، هم آحاد مردم مؤمن باید احساس وظیفه کنند و نقش ایفا کنند. راه‌های فساد را باید بست. در همین قضیه‌ی ارز و سکه، اگر مقابله با فساد بود، راه فساد بسته می‌شد.
در ششمین دوره طرح ضیافت رضوی برگزار شد:
آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی: با موسیقی مشکلی ندارم، مساله‌ام ابتذال است/ کنسرت‌های فنی کشورهای دیگر را می‌پسندم/ اولین نفری که از طرح تحول سلامت حمایت کرد من بودم/ با برخی ساخت‌وسازها در مشهد مخالفم
حجت‌الاسلام والمسلمين محمد محمديان در افتتاحيه پنجمین دوره اردوی آموزشی، فرهنگی و مهارتی حیات طیبه:
رئیس نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: استراتژیک‌ترین کارها بر دوش شما دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان قرار گرفته‌ است. شما در آینده کار بزرگی را برعهده خواهید گرفت که هم دنیا و هم آخرتش بسیار نورانی است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدیان در آئین افتتاحیه ششمین کاروان طرح ملی ضیافت رضوی:
رئيس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: خطرات مؤمن بودن و انقلابی بودن، خطراتی سنگین است و دشمنان سعی می‌کنند با ایجاد تطمیع در انسان مؤمن و یا به هراس انداختن او، کاری کنند تا به این وسیله (مثل صدر اسلام) تنگه‌های احد رها شود.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در افتتاحیه ششمین کاروان طرح ملی ضیافت رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: تمام مسئولان باید از تقدس نظام جمهوری اسلامی حراست کنند؛ لذا در نظام اسلامی فقط وجود امام عادل کافی نیست؛ چون تا زمانی که تمام مسئولان به عدالت رفتار نکنند، مردم مزه شیرین عدالت را نمی چشند.
حجت‌الاسلام سيدقريشی در دانشگاه محقق اردبیلی:
حجت‌الاسلام سيدقریشی گفت: نوگرایی در دانشگاه‌ها به جهت مقابله با دشمنان ضروری است و تشکیل حلقه‌های مطالعاتی و رصد گرایش در استان‌ها باید در اولویت امورات قرار گیرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان در افتتاحیه پنچمین کاروان طرح ملی ضیافت رضوی:
رئیس نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دشمنان می‌خواهند با انواع فشارهای خود، عنصر «ایستادگی در برابر طاغوت» را از ما بگیرند. متأسفانه عده‌ای هنوز به مذاکره با آمریکا خوش‌بین هستند و پیشنهاد مذاکره آنها را قابل تأمل می‌دانند، درحالیکه در مذاکرات قبلی منفعتی نصیب ما نشده است.
حجت‌الاسلام مصطفی رستمی:
معاون فرهنگی‌سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مراکز مشاوره زیر نظر معاونت‌های دانشجویی دانشگاه‌ها در تمامی دانشگاه‌ها به فعالیت می‌پردازند و فعالیت‌های خوبی دارند و یکی از بایسته‌های هر فضای دانشجویی می‌باشند، اما نقص‌هایی دارند.
اردوی ضیافت رضوی دانشجويان فعال فرهنگی سياسی دانشگاه‌های استان تهران- تابستان ۱۳۹۷
دیدار جمعی از اساتید دانشگاه‌ها با رهبر معظم انقلاب - رمضان 1397
دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب - رمضان 1397
گردهمايی ائمه جماعات دانشگاه‌های تهران
آرشيو
محصولات