•  16 آذر مشخص ترین و رسمی ترین حرکت ضد امریکایی دانشجویی در پیش از انقلاب اسلامی است /نباید انتظار داشت در دانشگاه  به افرای که در راستای منافع امریکا سخن می گویند تریبون داده شود
  • خط مبارزه با استکبار با تاریخچه جنبش دانشجویی پیوند خورده است/ وجود شهدای دانشجوی مدافع حرم به این معنی است که این خط متوقف نشده است
  •  جریان دانشجویی، یعنی جریان مقاومت در مقابل استکبار، ظلم و رانت/ دانشجوی ما، خط مقامت را از 16آذر 32 شروع کرده که تا امروز هم ادامه دارد
1 2 3

حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان:
مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران:آمریکا و اسراییل ظرفیت های جهان اسلام را نشناخته و همین اقدام ابلهانه، باعث وحدت امت اسلامی و شروع انتفاضه ای دیگر خواهد بود
در هفته وحدت، دانشگاه مازندران برگزارکرد؛
مراسم جشن میلاد رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت در دانشگاه مازندران برگزارشد.
دوازدهمین نشست هم اندیشی اساتید روحانی هیات علمی دانشگاه مازندران با موضوع آسیب شناسی مسائل فرهنگی برگزارشد.
کانون دانشجویی مهدویت دانشگاه مازندران هم زمان با سالروز آغاز امامت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) مراسم جشنی با حضور پرشور دانشجویان و جمعی از کارکنان و مسئولین دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده انسانی برگزار نمود.
برای ثبت نام در عتبات دانشگاهیان، دانشجو بودن یکی از زوجین کافیست و لزومی به دانشجو بودن دو نفر نیست.
به میزبانی دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد
کنفرانس یک روزه اخلاق در انتشار نتایج پژوهش‌ها ویژه اعضاء هیئت علمی در روز دوشنبه ۲۰/۹/۹۶در محل دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌گردد.
مسؤول نهاد رهبری دانشگاه قم:
حجت الاسلام پوررضا گفت:دانشگاه و دانشجویان باید سیاسی باشند و سیاسی بودن دانشجویان بدون هر گونه وابستگی به احزاب و جریان های سیاسی خارج از دانشگاه موجب به انحراف رفتن دانشجو خواهد شد.
کانون ثقلین دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز امام امام زمان(عج) اقدام به برگزاری کرسی تلاوت در نمازخانه خوابگاه خواهران دانشگاه زنجان نمود.
به مناسبت هفته وحدت ، میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با حضور دانشجویان نشستی در دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار شد.
در آستانه میلاد فرخنده رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و روز دانشجو مراسم جشنی با حضور مسئولان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزارشد.
مراسم باشکوه دعای عرفه زائران دانشگاهی در درحرم مطهر سیدالشهدا(ع)
جشن آزادسازی موصل در دانشگاه امیرکبیر
بدرقه اولین گروه جهادی دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در دانشگاه شریف
دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب
آرشيو
محصولات