نکته های ناب
 
کتاب
نرم افزارمجلات
برگزیده هااخبار نهاددانشگاه هادفاتر
کارگاه «اخلاق حرفه ای» ویژه اساتید هیئت علمی
در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد؛
مأوا: حجت السلام واسطی، عضو هيئت رئيسه موسسه مطالعات راهبردي علوم و معارف اسلامی ضمن بیان این مطلب که اخلاق حرفه ای به معنای " حداکثرسازی احساس خدمت رسانی در فرآیندهای کاری است" افزود : هویت اخلاق حرفه ای چیزی فراتر از مسئولیت پذیری است و به تعبیری دیگر" اخلاقی بودن یک نوع هوشمندی است، نه یک فشار روحی و روانی".
ارزیابی کلی در خصوص نحوه تدریس و تحول سرفصل های دروس معارف اسلامی تدوین شده است
حجت الاسلام والمسلمین محمدیان:
مأوا: رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت:این نهاد در زمینه نحوه تدریس و تحول در سرفصل های معارف اسلامی ، مجموع ای را تدوین کرده که آماده ارائه به شورای اسلامی شدن دانشگاه ها است.
مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «تربیت فرزند» آقا مجتبی‌تهرانی
پاتوق کتاب به صورت مجازی برگزار می‌کند
مأوا: مسابقه کتابخوانی مجازی با محوریت کتاب «تربیت فرزند» مرحوم آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی از سوی پاتوق کتاب برگزار می‌شود.
کارگاه  اخلاق تشکیلاتی و فضای مجازی برگزار شد
به همت نهاد رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی:
مأوا: کارگاه اخلاق تشکیلاتی و فضای مجازی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با حضورمسئولان دفتر نهاد رهبری و مسئولان تشکل ها، انجمنها و کانون های دانشجویی برگزار شد.
هزار نفر در دوره های حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور شرکت کردند
مأوا: مدیرحوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور گفت: افزون بر 6 هزار نفر امسال در دوره های عمومی و تخصصی علوم اسلامی دانشگاهیان کشور شرکت کردند.
درس اخلاق ویژه کارمندان
در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد؛
مأوا: جلسه درس اخلاق ویژه کارکنان دانشگاه ولایت با حضور حجت الاسلام عرفان استاد حوزه ودانشگاه در سالن همایش های دانشگاه برگزار گردید.
سفر دانشجویی به کربلا جایگزین مراسم پر زر و زیور عروسی
مأوا:‌ زوج جوان دانشجوی اعزامی از استان خراسان رضوی ، با حضور در کربلای معلی و برگزاری مراسمی ساده، زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
نظام تعلیم و تربیت نیاز به انقلاب دارد
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان:
مأوا: دنیا دلربایی می کند و افکار و اندیشه و دل ها را هدف گرفته است .تنها با معرفت، عبادت، تفکر، علم آموزی، مجاهدت در جوانی هست که شخصیت جوان را اعتلا و رشد می بخشد. نباید فراموش کنیم که محیط دانشگاه یکی از حساس ترین و مهمترین محیط هاست
فعالیت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز زابل آغاز شد
مأوا: فعالیت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه زابل ، صبح امروز (چهارشنبه ) با حضور مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه و ریاست دانشگاه زابل با سخنرانی حجت الاسلام حریزاوی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور آغاز شد.
«محفل شعر وصال» ویژه دانشجویان دانشگاه های خراسان رضوی
با حضور چهره های رسانه ای و شاعران طنزپرداز کشوری برگزار شد؛
مأوا: « محفل شعر وصال» به همت ستاد ازدواج دانشجویی استان خراسان رضوی و با حضور جمع زیادی از دانشجویان مجرد و متأهل این استان شب گذشته در تالار رازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.
شرط اول پیروزی ما این است که دین به طور صحیح تبلیغ شود/ باید با کار رسانه ای موضوع دین و ولایت فقیه را بر زبان دانشجویان انداخت
حجت الاسلام پناهیان در دومین نشست مسئولان رسانه ای دفاتر نهاد رهبری در استان های سراسر کشور:
مأوا: حجت الاسلام پناهیان گفت: شرط اول پیروزی ما این است که دین به طور صحیح تبلیغ شود و شرط دوم اینکه در عرصه عمل اجتماعی بتوانیم بر اساس آن دینی که به طور صحیح تبلیغ شده است نکات برجسته آن را به جامعه نشان دهیم.
دومین نشست مسولان رسانه ای دفاتر نهاد رهبری در استان های سراسر کشور کار خود را آغاز کرد
مأوا: دومین نشست مسولان رسانه ای دفاتر نهاد رهبری در استان های سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آغاز شد.
اجلاس پایانی سومين كنگره بزرگداشت شهداي دانشجوي استان اصفهان برگزارشد
طی مراسمی دردانشگاه صنعتی اصفهان:
مأوا: اجلاس پایانی سومین کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی استان اصفهان با حضور خانواده معظم شهدا، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار و فرماندار اصفهان، رؤسای دانشگاه های استان برگزار شد
قصد برگزار کنندگان حادثه 25 بهمن 89 جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی بود
حجت الاسلام نبوی:
مأوا: مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های پیام نور استان تهران گفت: جلوگیری از نفوذ انقلاب در بین ملت‌هایی که اقدام به بیداری اسلامی در کشورهای استبدادی کرده بودند یکی از اهداف این تجمع بود.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه هنر اسلامی تبریز معارفه شد
مأوا: مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر اسلامی تبریز در سالن الغدیر این دانشگاه برگزار شد
جلسه هم اندیشی  مشاورین فرهنگی
در دانشگاه تبریز برگزار شد؛
مأوا: جلسه هم اندیشی و اعطای گواهی دوره دانش افزایی مشهد مقدس ویژه مشاورین فرهنگی دانشگاه با حضور هیئت علمی دانشگاه تبریز در شبستان مسجد این دانشگاه برگزار شد.
تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی برگزار شد
مأوا: حجت الاسلام دکتر سید حسین علیانسب مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه فرهگیان استان آذربایجان شرقی شد.
مسئول دفتر جدید نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی معرفی شد
مأوا: مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
نقش ایران در منطقه را نمی‌توان نادیده گرفت
یکی از رهبران مقاومت عراق در نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهرY
مأوا: نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع نقش سیاسی اجتماعی ایران در منطقه با حضور باشکوه اساتید چهارشنبه 20/11/95 در سالن ابن سینا دانشگاه و با حضور حجت الاسلام سید هاشم الحیدری از رهبران مقاومت اسلامي عراق برگزار شد.
برگزاری جشن ازدواج دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران
مأوا: این مراسم با قرائت قرآن توسط حافظ کل قرآن و دانشجوی مقطع دکتری مهندسی برق جناب آقای مهدیار نور رضایی آغاز شد؛ سپس ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر برخوری ضمن خوش آمدگویی به بیان نکات و خاطراتی از دوران ازدواج خویش داشت.
موضوع هفته
باشگاه اندیشه
همراه با نخبگان
 
 
  1. دانلود

  2. پوستر

  3. فیلم

  4. صوت