يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٠٩٢٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دانشجو می‌تواند پرچمدار حل مسائل در کشور باشد
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: استکبارستیزی و گفتمان مقاومت از جمله مسائلی هستند که جریان دانشجویی می‌تواند به آن ورود کند و پرچمدار حل آن باشد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، پیرامون رویکرد مسئله محوری که در جریان‌های دانشجویی جاری شده است، گفت: بحث مسئله محوری در حرکت تشکل‌های دانشجویی اتفاقی است که از ابتدای فعالیت‌های جریان‌های دانشجویی حاکم بوده و امروز به‌صورت روشن‌تر و صریح‌تر به آن پرداخته می‌شود.

رستمی افزود: در مقاطع مختلف جریان‌های دانشجویی معطوف به مسائلی که در جامعه بوده است، عکس العمل‌های به‌جا و خوبی انجام داده‌اند، چه در دفاع مقدس، چه در انقلاب اسلامی و چه بعد از آن. مسائلی که گاهی کشور دچار چالش‌هایی می‌شد و جریان دانشجویی با یک رویکرد مسئله محور برای حل آن اقدام می‌کرد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ادامه داد: اینکه جریان دانشجویی یک مسئله را به‌عنوان رویکرد مورد توجه قرار دهد و به آن تاکید کند، در فضای امروز جامعه ما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

وی تصریح کرد: برخی از مسائل اجتماعی مثل سبک زندگی و عدالت طلبی، مبارزه با فساد، استکبارستیزی و جریان و گفتمان مقاومت از جمله مسائلی است که جریان دانشجویی هم در حوزه‌های تبیین و هم عملیاتی کردن مسائل می‌تواند به آن ورود کند و پرچمدار حل این مسائل در کشور باشد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو