چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٥٥٠٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
 
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبر داد:
تمدید دو روزه ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان از امروز/ بیش از ۴۹هزار نفر تا امروز ثبت‌نام کرده‌اند
حجت‌الاسلام مطهری‌پور گفت:مهلت ثبت‌نام در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه در سایت لبیک تمدید شد.

 به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام مطهری‌پور رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: مهلت ثبت‌نام در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه در سایت لبیک تمدید شد.

وی افزود: ثبت‌نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از ۱۸ خرداد ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز شده و پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، یک بازه زمانی دو روزه را در اختیار متقاضیانی قرار دادیم که در این مدت موفق به ثبت‌نام نشده‌اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: از آغاز ثبت‌نام این دوره ده روز می‌گذرد و در این مدت بیش از ۴۹۰۰۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در گروه‌های مختلف اعزام در سایت لبیک ثبت‌نام کرده‌اند که بیشترین آمار ثبت‌نام کنندگان به گروه متاهلین و دختران و پسران دانشجو اختصاص دارد.

حجت‌الاسلام مطهری‌پور ادامه داد: آخرین زمان ثبت‌نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان، روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه است که این زمان دیگر تمدید نخواهد شد. قرعه‌کشی ۳۰خرداد ماه انجام و نتایج ۱ تیر ماه از سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام خواهد شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو