شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٣٤١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در یادمان شهدای هویزه:
راهیان نور باطل السحر توطئه‌های دشمنان است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: راهیان نور فضایی برای شکستن فتنه‌ها می‌باشد و در این فضا و در این یادمان هویزه انسان‌ها با دیدن جسم له‌شده زیر تانک‌ها متأثر می‌شوند و باید دانست که راهیان نور فضای باطل کننده تمام سحرهای دشمن است.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، با حضور در یادمان شهدای هویزه اظهار داشت: این مکان‌ها یک حلقه وصل بین نسل اول و دوم انقلاب است.

وی تصریح کرد: جوانان در گام اول انقلاب توانستند شاه را بیرون، دفاع مقدس را اداره و کشور را پیش ببرند و در حال حاضر  نیز مقام معظم رهبری در گام دوم، مأموریتش را به جوانان نسل جدید دادند که قرار است در چهل سال آینده بار اصلی انقلاب را به دوش بکشند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: راهیان نور و این مقتل‌ها فضاهایی هستند که جوانان در آنها حماسه‌های جوانان اول انقلاب و بی‌توجهی آن‌ها به دشمن و محدودیت‌های دورهٔ انقلاب و ایستادگی و حماسه آفرینی و شکستن  بن‌بست‌ها تا رسیدن به پیروزی در دفاع مقدس را مشاهده می‌کنند.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: گام دوم هم الهامی است از گام اول که جوانان گام دوم هم باید به این حوزه گام اول توجه کنند. ما هم‌اکنون در محاصره بزرگ اقتصادی و فرهنگی و سیاسی هستیم و این جوانان باید با توکل به خداوند و باور به وعده‌های خداوند حرکت کنند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رستمی خاطرنشان کرد: ما در دوره جنگ احزاب هستیم که بعد از آن پیروزی‌های بزرگ رقم خواهد خورد و این‌ها همه به مدد توجه به خداوند و الهام گرفتن از این شهدای گرانقدر رقم خواهد خورد.

وی افزود: در فتنه‌هایی که در پیش رو داریم تلاش رسانه‌ای و فرهنگی دشمن برای نا امید کردن مردم و ترساندن مردم از نظام زرسالار بسیار قابل‌توجه است و قطعاً راهیان نور فضایی برای شکستن فتنه‌ها می‌باشد و در این فضا و در این یادمان هویزه انسان‌ها با دیدن جسم له‌شده زیر تانک‌ها متأثر می‌شوند و باید دانست که راهیان نور فضای باطل کننده تمام سحرهای دشمن است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو