دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٢٦٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
سند مجموعه برنامه‌ریزی‌های تسهیل ازدواج جوانان به‌زودی رونمایی می‌شود/ ضرورت ساخت خوابگاه‌های متاهلی در کشور
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: سند مجموعه فعالیت‌ها و اقدامات دانشگاه‌ها در حال آماده‌سازی است و کمتر از یک ماه آینده از این سند رونمایی می‌شود.

به‌گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، در خصوص پیگیری خوابگاه‌های متاهلی و ازدواج دانشجویان گفت: سند مجموعه فعالیت‌ها و اقدامات دانشگاه‌ها و دستگاه‌های فرادانشگاهی و اقداماتی که برای بحث تسهیل ازدواج جوانان به‌خصوص دانشجو‌ها باید انجام دهند، در حال آماده‌سازی است.

وی افزود: بخشی از این‌ها، موضوع اهتمام به ساخت خوابگاه‌های متاهلی است. طبیعتا در این موضوع هم دانشگاه‌ها و هم وزارتخانه‌ها و مجموعه‌های سیستم بودجه‌ریزی کشور و هم خیرین باید ورود پیدا کنند و انشاءالله به‌زودی رونمایی خواهد شد.

رستمی در خصوص زمان رونمایی این سند گفت: کمتر از یک ماه آینده از این سند رونمایی می‌شود، اما از پروژه ساخت خوابگاه‌ها اطلاع ندارم، چون عملا دستگاه‌ها یا مجموعه‌هایی که امکانات و بودجه دارند، باید در این حوزه ورود کنند. آنچه که بر عهده ماست روشن کردن برنامه‌ها و مطالبه از مجموعه‌هایی است که در این حوزه دستشان باز است و مسئول هستند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو