دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٨٩٧٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٦ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی:
ارزیابی کیفیت اجرای سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها در دستور کار شورای‌عالی انقلاب فرهنگی است/ سند باید مورد بازنگری قرار گیرد
رییس نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به نظارت بر اجرای سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها گفت: این سند تا حدودی در دانشگاه‌ها اجرایی شده، اما باید مورد بازنگری قرار گیرد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع ‌رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین دکترمصطفی رستمی در خصوص آخرین وضعیت اجرای سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها گفت: این سند، سند مصوبی است که ابلاغ شده و در دستور کار دانشگاه‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: بحث نظارتی این سند شامل نظارت بر اجرا و موفقیت‌های دانشگاه در اجراآن است و دیگر اینکه در این سند پیش‌بینی شده که بعد از مدتی مورد بازخوانی و اصلاح قرار بگیرد.

رییس نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: در حال حاضر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها از نحوه اجرای این سند در دانشگاه‌ها در حال گرفتن آمارهایی است که کیفیت اجرا، سطح اجرا و ضرورت بازنگری سند براساس این آمار‌ها بررسی می‌شود.

رستمی یادآور شد: به‌طور کلی این سند یکی از سند‌هایی است که دانشگاه‌ها تا حدودی آن را اجرا کرده‌اند، اما انتظار ما این است که با کیفیت بهتری اجرا شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی گفت: مکانیزم ارزیابی دانشگاه‌ها در خصوص کیفیت اجرای سند را شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در دستور کار قرار داده است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو