دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٨٩٢٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٦ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در نشست ائمه جماعات دانشگاه‏‌های علوم پزشکی:
جریان سلطه ارتباط بین مردم و نظام را هدف گرفته است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: امروز جریان سلطه ارتباط بین مردم و نظام را هدف گرفته است.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع ‌رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی در نشست ائمه جماعات دانشگاه‏‌های علوم پزشکی کشور که در مشهد مقدس در حال برگزاری است گفت: در دوره کنونی سخت‌ترین تلاش‌ها از سوی جریان سلطه برای ایجاد گسستگی میان آحاد مردم و مسئولین در حال انجام است.

وی در ادامه گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون جریان سلطه به سرکردگی ایالات متحده آمریکا به طرق مختلف سعی در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی داشته است، یک روز با تجهیز منافقین و  ترور مسئولین بلندپایه و یک روز با کمک به صدام و حمله نظامی به ایران و روزی با فشارهای دیپلماتیک و سیاسی؛ ولی در تمامی این حیله‌ها نه تنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی آسیبی وارد نشده بلکه موجب تقویت آن شده است.

دکتر رستمی با اشاره به ارتباط قوی بین مردم و انقلاب اسلامی به‌عنوان شاه‌کلید پیروزی نظام اسلامی در مقابل توطئه‌های دشمن گفت: پس از فتنه۸۸ و قراردادن گروهی از مردم در مقابل نظام، دشمن تمام تلاش خود را برای تکرار این اتفاق به گونه‌های مختلف به کار برده است تا با درگیر کردن معیشت مردم آنان را از انقلاب و نظام دلسرد و نا امید کند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه گفت: دشمن از یک طرف برخی مسئولین را دلبسته خود و معتاد به مذاکره کرده است و از طرفی سعی دارد معیشت مردم را به عقب نشینی نظام از مواضع اصیل انقلاب اسلامی گره بزند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی با اشاره به تلاش غرب برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی گفت: در این دوره سخت‌ترین تلاش‌ها برای گسستگی بین حامیت و مردم در حال برنامه‌ریزی و اجرا است و هدف چیزی جز ناامید کردن و سست کردن مردم از ارزش‌های انقلاب اسلامی نیست.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو