شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٨١٦٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧
 
توسط رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها؛
حکم میزبانی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان به دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد
حکم میزبانی سی و چهارمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان از سوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در حاشیه هفتادمین جلسه شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها، حکم میزبانی سی و چهارمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان که سال آینده برگزار می‌شود به حجت‌الااسلام ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی– دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و نماینده رئیس این دانشگاه ابلاغ شد. متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمدمهدی طهرانچی «زید عزه»
رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی

سلام علیکم
با احترام؛ نظر به سوابق ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه‌ریزی و راهبری فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاهی و با عنایت به مصوبه شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها مبنی بر گردشی بودن میزبانی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان، پیرو اعلام آمادگی آن دانشگاه، مجموعه محترم دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان میزبان و برگزار کننده سی و چهارمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور معرفی می‌گردد.

بر این اساس ضمن ابلاغ این ماموریت، مقتضی است جنابعالی و مجموعه تابعه که بحمدالله از حضور استادان فرزانه و انقلابی، دانشجویان بصیر و مشتاق معارف قرآن و عترت و پرسنل متعهد و ولایتمدار بهره‌مند است با برگزاری این جشنواره موجبات تحقق منویات قرآنی مقام عظمای ولایت مدظله العالی و افزایش حضور دانشگاهیان عزیز، در فعالیت‌های قرآن و عترت و بهره‌مندی هر چه بیشتر از انوار تابناک ثقلین را فراهم آورید.

همچنین با توجه به اهمیت برگزاری شایسته این جشنواره، در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه‌ها، نکات و موارد ذیل پیشنهاد می‌شود؛

۱- تقویت هر چه بیشتر ساختاری قرآنی دانشگاه با ایفای نقش حداکثری کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه در برگزاری جشنواره

۲ - همکاری مستمر و هم‌افزا با اعضای محترم شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها

۳ – برنامه‌ریزی ویژه در راستای تقویت رویکرد محتوایی و معرفتی جشنواره

۴ - ظرفیت‌سازی و زمینه‌سازی ویژه جهت حضور حداکثری دانشجویان گرانقدر و ارائه برنامه‌های نوین و جذاب

در پناه قرآن و عترت همواره قرین بهروزی باشید.

مصطفی رستمی

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو