دوشنبه ١٢ دی ١٣٧٩

 


شماره خبر :٥٤٨١٦٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧
 
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:
اهدای بسته فرهنگی به زائرین عتبات دانشگاهیان/ همایش‌های استانی از هفته آینده آغاز می‌شود
حجت‌الاسلام فقیهی گفت: بسته فرهنگی، ویژه زائرین بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان آماده و به زائرین کاروان‌های دانشگاهی اهدا می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام  فقیهی مدیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: بسته فرهنگی، ویژه زائرین بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان آماده شده و بین کاروان‌های دانشگاهی توزیع می‌شود.

حجت‌الاسلام فقیهی گفت: بسته‌های فرهنگی به زودی به دفاتر ستاد در سراسر کشور ارسال می‌شود و در زمان تحویل مدارک، همایش‌های استانی یا کلاس‌های کاروانی تقدیم زائرین گرامی خواهد شد.

مدیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: از محتوای این بسته آموزشی سوالاتی طراحی شده و مسابقه کتابخوانی آن نیز در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان آغاز شده است.

وی ادامه داد: برنامه‌های فرهنگی متنوعی برای زائرین دانشگاهی در نظر گرفته‌ایم که اهدای این بسته، اولین برنامه فرهنگی پیش از سفر است.

حجت‌الاسلام فقیهی گفت: این بسته آموزشی شامل مجموعه هشت بهشت، به فرزندم، مفاتیح دانشجویی و دفترچه یادداشت است. به هر زائر دانشجو یک بسته تعلق خواهد گرفت و در زوج‌های دانشجو، یک بسته و دو مفاتیح اهدا خواهد شد.

مدیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: در سراسر کشور همایش‌های استانی یا کلاس‌های آموزشی با حضور زائرین دانشگاهی برگزار خواهد شد که هدف از برگزاری آن، ذکر مسائل اجرایی، بایدها و نبایدهای سفر عتبات و لزوم بهره‌برداری بیشتر از این سفرمعنوی است.

وی افزود: از هفته آینده همایش‌های استانی قبل از سفر عتبات دانشگاهیان آغاز می‌شود که اولین همایش ۲۳ دی‌ماه به میزبانی استان اصفهان و با حضور زائرین این استان برگزار خواهد گردید.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو