شماره خبر :٥٣١٦١٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦
حجت الاسلام والمسلمین کرمی:
نباید بین نهاد رهبری و مسئولان در دانشگاه تهران مرزبندی ایجاد شود/ همکاری با تشکل‌های دانشجویی از سیاست‌های جدی ماست
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تهران با بیان اینکه نباید بین نهاد نمایندگی رهبری و مسئولان در دانشگاه تهران مرزبندی ایجاد شود، گفت: ارتباط و همکاری با تشکل‌های دانشجویی یکی از سیاست‌های جدی ما است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مراسم تکریم حجت‌الاسلام کلانتری و معارفه حجت‌الاسلام کرمی به عنوان مسئول سابق و جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تهران صبح امروز با حضو رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.

حجت الاسلام کرمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در این مراسم با اشاره به برنامه‌های پیش روی خود و با بیان اینکه خوشبختانه موضوع اخلاق حرفه‌ای در دانشگاه تهران جایگاه ویژه‌ای دارد، گفت: سعی ما در این دوره معنویت و اخلاق را به عنوان محور برنامه‌های خود قرار دهیم.

وی ادامه داد: گمشده اصلی در جهان کنونی، معنویت و اخلاق است ما باید روی این موضوع در دانشگاه‌ها کار کنیم و کاری کنیم که سبک زندگی اسلامی در جایگاه خوبی قرار بگیرد.

کرمی تاکید کرد: متاسفانه به دلیل عدم تبیین صحیح معارف دینی نتوانستیم جایگاه خوبی برای سبک زندگی اسلامی در دانشگاه‌ها به دست بیاوریم که امیدواریم با محور قرار دادن اخلاق و معنویت بتوانیم به این جایگاه برسیم. 

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از موضوعات مورد توجه ما، هماهنگی میان برنامه‌ها است و امیدوارم در این دوره این موضوع جدی‌تر دنبال شود.

کرمی تاکید کرد: برنامه‌های نهاد رهبری در دانشگاه‌ها موضوعات پراهمیتی است که همه باید در راستای آن گام برداریم و نباید موازی کاری صورت گیرد بلکه باید از تمام ظرفیت‌ها برای پیشبرد اهداف استفاده کنیم. 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: آن چیزی که مورد تاکید بوده این است که نباید بین نهاد نمایندگی رهبری و مسئولان در دانشگاه تهران مرزبندی اتفاق بیفتد باید مسائل دانشگاه مورد توجه قرار گیرد و اختلافات آراء معنی ندارد. 

وی در خاتمه اظهار داشت: ارتباط و همکاری با تشکل‌های دانشجویی یکی از سیاست‌های جدی ما است. همچنین ارتقای برنامه‌های مسجد دانشگاه و سایر مساجد پردیس‌های دانشگاه را در دستور کار قرار خواهیم داد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو