شماره خبر :٥٢٧٥٣٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٦
پیام تسلیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پی درگذشت آیت الله معصومی
مأوا:‌نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پی درگذشت آیت الله معصومی نماینده سابق مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری و رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی این استان، پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، در متن این پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
رحلت عالم ربانی و مبارز خستگی ناپذیر نهضت امام خمینی (قدس سره شریف) ، نماینده دوره های متعدد مجلس خبرگان رهبری و رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، مرحوم مبرور حضرت آیت الله علی اصغر معصومی شاهرودی موجب تألم و تاثر خاطر گردید.

این عالم مجاهد مبارزات خستگی ناپذیری را در بحبوحه انقلاب اسلامی و در هدایت مردم به تظاهرات و حرکتهای انقلابی علیه طاغوت و نیز مقابله با تفکرات سیاسی منحرف پی گرفت که موجب تبعید چندین باره وی شد.

خدمات و فعالیت های علمی و فرهنگی این عالم بزرگ در حوزه علمیه و دانشگاه ها و حضور در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد استان خراسان رضوی مایه خیر و برکت بوده و ستودنی است.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها این مصیبت وارده را به محضر رهبر معظم انقلاب، علمای اعلام، حوزه های علمیه کشور و دانشگاهیان، به ویژه بیت مکرم آن مرحوم تسلیت گفته و رحمت و مغفرت واسعه حق را برای روح مطهر ایشان مسئلت می نماید.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو