شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦١٤١٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صالحی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس:
ثبت‌نام بیش از چهار هزار دانشجو برای شرکت در مراسم ازدواج دانشجویی
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور گفت: تا کنون بیش ازچهار هزار دانشجو برای شرکت در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی و طرح ملی «همسفر تا بهشت» گفت: این برنامه به‌عنوان یک برنامه فرهنگی زیارتی برای زوج‌های دانشجو و به نوعی به‌عنوان ماه عسل زوجین برگزار می‌شود.

وی افزود: طرح ملی همسفر تا بهشت، ۲۳ سال پیش از دانشگا‌ های تهران آغاز شد و هر سال طی یک بازه چهارماهه، همه دانشجویانی که در زمان اشتغال به تحصیل، عقد ازدواج و در سامانه ثبت‌نام داشتند، که حدود ۵۰۰هزار زوج می‌شود به مشهد مقدس مشرف شدند.

حجت‌الاسلام صالحی اضافه کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با همکاری مراکز مشاوره و معاونت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها در حال تکمیل نظام تعامل خانه و دانشگاه است که امیدواریم امسال تکمیل و ابلاغ شود.

رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور افزود: تا کنون بیش از ۴هزار دانشجو برای شرکت در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی ثبت‌نام کرده‌اند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو