شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٠٠٠٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
بدعهدی غرب عامل بی‌اعتمادی جوانان به لبخندهای نظام سلطه است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: بدعهدی غرب در برنامه برجام و بی‌آبرویی‌های آن‌ها باعث شد که جریان عمومی و جوان کشور اعتمادی به لبخند‌های نظام سلطه نداشته باشند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو درباره راهپیمایی ۱۳ آبان بیان کرد: این راهپیمایی در چهلمین سال اقدام موثر و مهم دانشجویان در ابتدای پیروزی انقلاب و برای تعطیلی کانون توطئه علیه انقلاب نوپای اسلامی برگزار می‌شود.

رستمی ادامه داد: ۴۰ سال از تعطیلی این کانون در کشور می‌گذرد و ملت ما ۴۰ سال تجربه مواجهه با آمریکا را بعد از انقلاب اسلامی و عبور سرافرازانه از توطئه‌ها و دشمنی‌ها و خیانت‌ها دارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها عنوان کرد: این شور، حماسه و حضور پررنگ جریان جوان دانشجو و دانش‌آموز در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان می‌دهد که علیرغم تلاش دشمن برای بزک کردن چهره خود و تغییر جای دشمن، فهم دقیقی از مسائل وجود دارد و ملت ما به‌ویژه جوانان تسلیم طراحی‌ها و توطئه‌های پیچیده نظام سلطه نشده‌اند.

وی با اشاره به هوشیاری ملت در مواجهه با غرب، اظهار داشت: بدعهدی غرب در برنامه برجام و بی‌آبرویی‌های آن‌ها باعث شد که جریان عمومی و جوان کشور اعتمادی به لبخند‌های نظام سلطه نداشته باشند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو