شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٩٣٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در راهپیمایی ۱۳ آبان:
مردم ما با امید به آینده به سقوط قدرت‌های پوشالی یقین دارند
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مردم به آینده امید داشته و به در زوال بودن و در مسیر سقوط بودن قدرت‌های پوشالی یقین دارند و حضور در این راهپیمایی هم همین را نشان می‌دهد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با حضور در مقابل لانه جاسوسی آمریکا با سایر مردم، دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمائی ۱۳ آبان همراه شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس گفت: حدود ۴۰ سال از تعطیلی لانه جاسوسی آمریکا و به تعبیر امام(ره) انقلاب دوم می‌گذرد و مردم همچنان مانند آن روزها با حضور گسترده خود نشان دادند پای انقلاب‌شان هستند.

رستمی ادامه داد: ۴۰ سال است که از تعطیلی کانون توطئه و آسیب رسانی به انقلاب نوپای اسلامی و عبور انقلاب و ملت از گردنه های مختلف می‌گذرد و امروز ما با سرافرازی شاهد هستیم مجموعه جوان و پرشور دانش آموز و  دانشجو با همان همت، شور و تلاش در مقابل سفارت سابق آمریکا و لانه جاسوسی آمریکا تجمع کرده‌اند.

وی افزود: علیرغم توطئه‌ها و تلاش‌های پیچیده دشمنان برای ناامید کردن مردم به خصوص نسل جوان از تداوم انقلاب، مردم ما با امید به آینده و با تکیه بر آرمان‌ها پیش می‌روند و انشالله مشکلات را پشت سر خواهند گذاشت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مردم به آینده امید داشته و به در زوال بودن و در مسیر سقوط بودن قدرتهای پوشالی یقین دارند و حضور در این راهپیمائی هم همین را نشان می‌دهد.

رستمی حضور گسترده مردم، دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمائی امروز را نشانه شدت گرفتن روحیه استکبار ستیزی آحاد  مردم دانست.

وی در مسیر از غرفه‌های موجود در مسیر راهپیمائی هم بازدید کرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو