چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٩٠٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام دادگر در اجتماع دانشگاهیان:
اقدام ترامپ علیه سپاه بسیار احمقانه‌ و سخیف بود/ قدرت ایران آمریکا را به وحشت انداخته است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: این اقدام آمریکا که سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد کاری بسیار احمقانه‌ و سخیف بود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام دادگر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان در اجتماع دانشگاهیان گفت:‌ اجتماعات مختلفی در پردیس‌های دانشگاه برای تجدید میثاق با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب برگزار شد.

وی در ادامه با اشاره به پاسخ شورای عالی امنیت ملی به اقدام آمریکا ادامه داد: شورای عالی امنیت ملی اقدام به‌جا و خوبی انجام داد که نیروهای آمریکایی را در لیست تروریستی قرار داد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: این اقدام آمریکا که سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد کاری بسیار احمقانه‌ و سخیف بود.

دادگر تأکید کرد: از نظر توانمندی امروز دیگر موقعیت جمهوری اسلامی، موقعیت اوایل انقلاب نیست. این‌ها کور خوانده‌اند که با این تهدیدها و کارها بخواهند سربه‌سر ملت ایران بگذارند. ملت ایران به برکت حضورشان، صبرشان، مقاومت و ایستادگی‌شان نشان دادند در دفاع از دین، انقلاب و راه امام، همانند مقتدای خودشان سیدالشهدا(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) ایستادگی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما راه پرافتخار و پرعزت خودمان را با افتخار به‌پیش می‌بریم. در مواجهه با قدرت‌های استکباری و صهیونیستی تا ما دست از دین خود برنداریم، آنها ما را رها نخواهند کرد. کسانی که امید به غرب و آمریکا دارند باید به این موضوع توجه کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان با اشاره به وقوع سیل اخیر خاطرنشان کرد: اگر چه شاهد خسارت‌هایی بعد از وقوع سیل بودیم ولی یک انسجام و همدلی در کمک به سیل‌زدگان را شاهد بودیم و مسلماً برکاتی را در دل خود دارد و مطمئناً هم ملت و هم مسئولان ما آزمون و امتحان  خواهند شد و ما باید از این حوادث درس تربیتی بگیریم.

حجت‌الاسلام دادگر گفت: این سیل اتفاقات تلخی را رقم زد، ان‌شاءالله با این همت به مشارکت و کمک‌های مردم و مسئولین این مشکلات و نگرانی‌ها هم کاهش پیدا کند.

وی افزود: دشمنان خیال کردند در این وضعیت می‌توانند به ملت ایران ضربه بزنند، الحمدلله ملت ما منسجم‌تر شد و همه در دفاع و حمایت از سپاه اعلام موضع کردند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان یادآور شد: امروز ایران به چنان قدرتی دست پیدا کرده که آمریکا را به وحشت انداخته، آن وقت یک عده مانند آل‌سعود ملعون با دلارها و پول‌های ناپاک‌ خودشان به ملت ایران خیانت می‌کنند و دشمنان ما را تهدید می‌کنند.

دادگر اظهار داشت: الگوی ملت ایران سیدالشهدا(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) است و هرگونه توطئه‌ای را با اقتدار پاسخ خواهند داد و اگر آمریکا هم بخواهد اقدام نابخردانه‌ای کند ضربه سنگینی خواهد خورد و اگر می‌خواهند مرگ اسرائیل زودتر از ۲۵ سال آینده اتفاق بیافتد دست از پا خطا کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان اضافه کرد: موقعیت سپاه پاسداران امروز بسیار ویژه است و برای دفاع از ملت و انقلاب تجهیزات گسترده و قدرتمندی را دارد و اگر مورد تهاجم قرار گیرد ضربه سنگینی خواهد زد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو