چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٧٠٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨
 
معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:
تروریستی خواندن سپاه، نشانگر عمق زوال عقل آمریکا است
معاون آموزشی پژوهشی، با اشاره به تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا گفت: تروریستی خواندن سپاه، نشانگر عمق زوال عقل آمریکا است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام قریشی معاون  آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به مسئله تروریستی خواندن سپاه پرداخت و گفت: این برای ما افتخار است که کشوری مانند آمریکا که خود منشا تروریسم دولتی و ایجاد گروه‌های تروریستی در اقصی نقاط دنیا است این نسبت را به سپاه دهد.

وی در ادامه افزود: در حالی شاهد این نسبت هستیم که سپاه در خط مقدم خدمت به مردم سیل‌زده است و مردم مسئولیت پذیری و حضور به‌هنگام سپاه در مناطقی چون گلستان، لرستان، خوزستان و... را شاهد هستند.

حجت‌الاسلام قریشی تاکید کرد: این اقدامات سپاه نشانگر موج وحدت و یکدلی  در نظام جمهوری اسلامی می‌باشد و راه افتادن موج‌های حمایتی در فعالیت‌های اجتماعی، رسانه و شبکه‌های اجتماعی با هشتگ‌هایی چون «#من_هم_سپاهیم» بیانگر این مهم می‌باشد.

وی تصریح نمود: این اقدام آمریکا، از تاثیرگذاری مجموعه انقلابی سپاه در درون و برون ایران اسلامی خبر می‌دهد.

معاون آموزشی پژوهشی نهاد این چنین رفتارهایی را نشانه‌های افول آمریکا عنوان کرد و گفت: به فرموده رهبر انقلاب در تبیین مساله افول آمریکا، مشاهده چنین رفتارهایی بهترین نمونه می‌باشد. رفتارهایی که نشانگر زوال عقل در مجموعه حاکمیت آمریکا است.

وی افزود: یک زمانی آمریکایی‌ها در این کشور همه‌کاره بودند. از شاه، نخست وزیر و... را در دست خود داشتند ولی الآن کار به جایی رسیده است که مجبورند نیروی نظامی ما را تحریم کنند و از کیلومترها دورتر  علیه ما بیانیه دهند.

حجت‌الاسلام قریشی گفت: با عنایت خداوند مجموعه سپاه، به شجره طوبی تبدیل شده است که ثمره‌های آن حزب‌الله، انصارالله، حشدالشعبی، حیدریون، فاطمیون و... می‌باشند و این از توانمندی ماست که سطوح مقابله با جریان سلطه را این گونه گسترده کرده‌ایم.

این استاد دانشگاه در ادامه با اشاره به نمونه‌های دیگر نبودن عقلانیت در حاکمیت آمریکا، بخشیدن جولان به رژیم اشغالگر قدس، انتقال سفارت به قدس، تحریم هلال احمر و... را نام برد و گفت: علاوه‌بر این اقدامات احمقانه، اکنون شکاف‌های عمیقی در جامعه آمریکا شکل گرفته است که نشان از اضمحلال آن خواهد بود.

حجت‌الاسلام قریشی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب، سال کنونی را سال گشایش دانست و گفت: اتفاقات کنونی و در شرف انجام، نشان از فتوحات جبهه مقاومت دارد و با این اقدامات آمریکا، دیگر کسی نمی‌تواند بگوید مسلمان هستم و شعار مرگ بر آمریکا سر نمی‌دهم.

وی در ادامه عنوان کرد: پدیده امت اسلامی آرام آرام در حال شکل‌گیری است و مرزهای اعتقادی و جغرافیایی در حال برچیده شدن می‌باشد و دست قدرت الهی در حال نمایان شدن است.

وی تصریح کرد: نمی‌توان به شیطان ایمان داشت و از تعامل با وی سخن گفت. آمریکا امروز فرعون زمانه است که شعار انا ربکم الاعلی سر می‌دهد و دیرباورترین افراد هم فهمیده‌اند که آنها قابل اعتماد نیستند.

وی با اشاره به مصائب اخیر کشور گفت: هموطنان ما در قضایای اخیر مصائب و سختی‌های سنگینی را متحمل شده‌اند، اما این بشارت وجود دارد که طبق آیه قرآن «ان مع العسر یسری» سنت الهی بر این است که پس از هر سختی آسانی خواهد بود.

معاون آموزشی پژوهشی نهاد تصریح کرد: طبق سنن الهی برای تربیت جامعه لازم است آزمایش و آزمون‌هایی گذرانده شود تا پس از آن خیر و برکت نازل شود که برای نمونه از برکات سختی‌های اخیر، بالا رفتن ذخایر آبی سدها و آبگیری دریاچه ارومیه بود که تهدید نمکی شدن مناطق کشاورزی استان اطراف را به فرصت تبدیل کرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو