چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٦٩٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صالحی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام:
آمریکا ایران و ایرانی را در حمایت از سپاه متحدتر کرد
معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها تاکید کرد: ترامپ با انگیزه تشدید عملیات روانی علیه ایران دست به این اقدام زد، اما مکرش به خودش برگشت و ایران و ایرانی را متحدتر کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در محکومیت اقدام دونالد ترامپ در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار مطلبی تحت عنوان سبزهای دوست داشتنی در صفحه اینستاگرامش نوشته است: اقدام دونالد ترامپ در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصداق «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد» بود. وحدت ارزشمندی که امروز در کشور بر سر موضوع دفاع از سپاه پاسداران شکل گرفته است، نتیجه نیت‌های خدایی سبزقباهایی است که سال‌ها هر کجا انقلاب اسلامی نیاز به حضور داشته است در صحنه بوده‌اند و هستند. امروز نخبگان، مردم و مسئولان پشت سپاه هستند، حتی افرادی که هر از چند گاهی سپاه را ناجوانمردانه می‌نوازند.

وی ادامه داد: ترامپ با انگیزه تشدید عملیات روانی علیه ایران دست به این اقدام زد، اما مکرش به خودش برگشت و ایران و ایرانی را متحدتر کرد. عقلای آمریکایی‌ها می‌دانند که تصمیم ترامپ اقدامی برای نشدن است، حتی مقامات پنتاگون هم امروز به این امر معترفند که نمایش احمق درجه یک کاخ سفید عایدی نظامی و اقتصادی برای آمریکا ندارد و حتی ممکن است مانند بومرنگ به خودشان برگردد. ترامپ رسما جان نظامیان آمریکا را به مخاطره انداخت.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو