يکشنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٠٠١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام صالحی درگفت‌وگو با خبرگزاری آنا مطرح کرد:
دانشگاه آزاد با ضریب نفوذ و تکثری که در شهرهای مختلف دارد در تحقق گام دوم بسیار مؤثر است
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه آزاد با ضریب نفوذ و تکثری که در شهرهای مختلف دارد در تحقق گام دوم بسیار مؤثر است.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به نقش پیشران دانشگاه‌ها در زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در جامعه گفت: یقیناً برای تحقق سند راهبردی گام دوم باید به تفکر افرادی که نگاه راهبردی دارند، توجه شود.

صالحی با اشاره به رسالت دانشگاه در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، افزود: دانشگاه باید با رویکرد عمیق به لایه‌های پیدا و پنهان بیانیه گام دوم بپردازد و نباید صرفاً با اتکا به تکرار مفاهیم گام بردارد، بلکه باید با تبیین و ترویج عالمانه افق‌های متکثر و متنوع بیانیه زمینه‌های تحقق آن را فراهم کند.

وی دانشگاه آزاد اسلامی را مولود انقلاب اسلامی خواند و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است که نمی‌تواند نسبت به بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب بی‌تفاوت باشد. دانشگاه آزاد اسلامی با ضریب نفوذ و  تکثری که در شهرهای مختلف کشور دارد، می‌تواند در تحقق این سند راهبردی نقش مؤثری را ایفا کند.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: انگیزه‌های انقلابی که از مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سراغ داریم، نوید سهم بزرگ این دانشگاه در انتشار، تبیین و تحقق بیانیه گام دوم است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو