دوشنبه ١٢ دی ١٣٧٩

 


شماره خبر :٥٤٢٠٣٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی:
دفاتر نهاد توانسته‌اند ارتباط خوب و مؤثری را با فضای دانشگاه‌ها و جوانان دانشجو برقرار کنند
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: رویکرد نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها نسبت به گذشته تغییری نخواهد داشت و خوشبختانه دفاتر نهاد توانسته‌اند ارتباط خوب و مؤثری را با فضای دانشگاه‌ها و جوانان دانشجو برقرار کنند.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی گفت: نقش نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها برای طرح دیدگاه‌های دانشجویی پر رنگ‌تر خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به عملکرد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اظهار کرد: رویکرد نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها نسبت به گذشته تغییری نخواهد داشت و خوشبختانه دفاتر نهاد توانسته‌اند ارتباط خوب و مؤثری را با فضای دانشگاه‌ها و جوانان دانشجو برقرار کنند.

وی درباره ارتباط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دانشجویان گفت: در بخش‌هایی از دانشگاه‌ها باید فضای جدید به‌وجود آید و علاوه بر ارتباط تشکل‌های دانشجویی با یکدیگر نهاد هم سعی می‌کند ارتباط خود را با کانون‌های فرهنگی و انجمن‌های علمی عمیق‌تر کند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به ارتباط نهاد و دانشجویان بیان کرد: برای آگاهی از مسائل و مشکلات دانشجویی دفاتر نهاد سعی دارند ارتباط چهره به چهره با دانشجویان برقرار کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی با بیان اینکه نهاد از افراد متخصص کمک گرفته است، گفت: از متخصصان آشنا به جامعه دانشگاهی که نسبت به مسائل دانشجویان آگاه هستند کمک گرفته‌ایم تا به کمک آنان به دغدغه و مشکلات جوانان پاسخ دهیم.

وی با اشاره به عملکرد دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اظهار کرد: دفاتر نهاد تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا با ایجاد آرامش فضا را برای طرح دیدگاه‌های مختلف دانشجویی فراهم کنند و در مقابل مسئولان نهاد رفتاری پدرانه با دانشجویان هر دانشگاه خواهند داشت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها درباره برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها گفت: این کرسی‌ها مورد تأکید مقام معظم رهبری هستند و به طور قطع پیگیری خواهند شد، زیرا ما احساس می‌کنیم که مطالبه مقام معظم رهبری در این حوزه مغفول مانده است.

وی ادامه داد: در این راستا رؤسای دانشگاه‌ها و سازمان‌های ذیربط باید نهاد را یاری رسانند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی با اشاره به اهمیت کرسی‌های آزاد اندیشی اظهار کرد: در شرایط فعلی کشور، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی ضرورت بیشتری پیدا می‌کنند و در همین راستا دانشگاه‌ها در حل این مسئله می‌تواند کمک بزرگی کند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو