شماره خبر :٥٣٥٤٢٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٦
 
حجت الاسلام حسنی:
افرادی هستند که در طول انقلاب دچار سستی و انحراف می شوند/امروز ایران اسلامی در اوج عزت و سرافرازی در جهان رو به جلو پیش می رود
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با اشاره به فراز و نشیب های افراد در جریان انقلاب در طول تاریخ گفت: همیشه افرادی هستند که در طول فرایند انقلاب سست و یا گمراه شده و در صدد انحراف از انقلاب و ولایت بر می آیند به طوری که این موضوع در دوره ما نیز به راحتی قابل مشاهده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ،‌حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در ابتدای نشست نشست بصیرتی دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه محقق اردبیلی به نقطه آغازین انقلاب اسلامی در طول تاریخ اشاره کرد و گفت: در واقع انقلاب اسلامی بعد از زمان رحلت پیامبر اکرم توسط حضرت زهرا(س) و در دفاع از مقام ولایت آغاز شده است.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه زهراء(س) اولین انقلابی اسلام است گفت: ایشان در سخت ترین شرایط ممکن با بازگویی حقایق و روشنگری از مقام ولایت دفاع کردند بطوریکه انقلاب اسلامی نیز از همین لحظات شروع شده است.

حسنی در ادامه سخنان خود به فراز  و نشیب های افراد حاضر در جریان انقلاب در طول تاریخ اشاره کرد و گفت: همیشه افرادی هستند که در طول فرایند انقلاب سست و یا گمراه شده و در صدد انحراف از انقلاب و ولایت بر می آیند به طوری که این موضوع در دوره ما نیز به راحتی قابل مشاهده است.

وی به نحوه تداوم انقلاب اسلامی ایران نیز پرداخت و گفت: تا روزی که تمدن اسلامی به استقرار حکومت جهانی در جهان منجر نشده این انقلاب به مسیر خود ادامه خواهد داد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان به تبیین علل مخفی ماندن قبر مطهر حضرت فاطمه زهرا (س) نیز پرداخت و گفت: مخفی ماندن قبر مطهر حضرت فاطمه زهرا(س) نیز خود گواه بر این امر است که نهضت انقلاب تا برقراری حکومت اسلامی در جهان محکم و پابرجا خواهد ماند.

وی سخنان امام خمینی(ره) در آغاز حرکت انقلاب اسلامی ایران را متذکر شد و گفت: امام خمینی(ره) بارها فرمودند که ما به تکلیف خود عمل می کنیم ولی نتیجه هر آنچه که خداوند متعال مصلحت بداند همان خواهد شد.

حسنی از دانشگاهیان خواست تا با الگوگیری از سیره عملی مقام معظم رهبری به تکلیف امروز خود در برابر انقلاب اسلامی عمل کنند.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در پایان سخنان خود دوران دفاع مقدس را یاداور شد و گفت: در اوایل انقلاب 44کشور دست به دست هم دادند تا انقلاب نوپای ایران را در هم بشکنند ولی اراده الهی چیز دیگری رغم زد بطوریکه هم اکنون همان کشورهایی که در صف اول مقابله با ایران اسلامی قرار داشتند امروز به خاطر عبور از بحران، دست نیاز به سوی جمهوری اسلامی ایران دراز کرده اند.

وی با بیان اینکه همه ما از مردم عادی گرفته تا مسئولین کشور وامدار انقلاب هستند گفت: اسلام از روز اول با دشمنان، معاندان و فرصت طلبان در حال ستیز بوده و تا آخر هم خواهد بود.

حسنی از برنامه ریزی های90 موسسه مطالعاتی و تحقیقاتی در خصوص مقابله با ایران اسلامی در ایالات متحده خبرداد و گفت: امروز دشمنان اسلام با به راه انداختن اتاق های فکر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، از هر فرصتی برای ضربه زده زدن به انقلاب تلاش می کنند.

وی به شرایط کنونی جهان نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط فعلی امروز ایران اسلامی در اوج عزت و سرافرازی در جهان رو به جلو پیش می رود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو