شماره خبر :٥٢٦١٣٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦
مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشهد مقدس برگزار گردید
مأوا: مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) برگزار گردید.طرح مذکوراز تاریخ ۹۶.۵.۲۰لغایت ۹۶.۵.۲۶در مشهد مقدس اجرا میگردد

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، در ابتداي اين برنامه(افتتاحیه) پس از قرائت قران قائم مقام نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حجت الاسلام و المسلمين علی اسماعیلی ضمن خير مقدم به مدعوين و تشكر از مجموعه هاي حمايت كننده طرح بالاخص رياست محترم دانشگاه جناب آقاي دكتر رئيسي بياناتي را در مورد جلسات و كارگاه هاي معرفت افزايي اساتيد ايراد نمودند.
ايشان هدف از برگزاري اين طرح در مشهد مقدس را جدا كردن اساتيد از محيط كار و قرار گرفتن در فضاي معنوي و روحاني بارگاه ملكوتي امام رضا(ع) بيان نمودند.
حاج آقا اسماعیلی  در خاتمه سخنان  خود با بیان حدیثی در ارزش و اهمیت زیارت امام رضا(ع) و آداب زيارت و معرفت نسبت به امام معصوم (ع) و همچنين استفاده از فضاي معنوي در اين مدت كوتاه حضور در مشهد مقدس و بهره مندي از مباحث مطرح در اين طرح توصيه هايي نمودند.

در ادامه دكتر فولادوند دبير محترم  هم انديشي اساتيد ضمن خوش آمدگويي به اساتيد و خانواده هاي انها و تشكر از رياست محترم دانشگاه در حمايت از  برگزاري اين طرح  ،توضيحاتي را پيرامون كارگاه و نشست هاي هم انديشي مذكور بيان نمودند .
ایشان در ادامه ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزاری طرح و مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خاطر نشان کرد سعی شده در برنامه امسال برای خانواده ها برنامه ریزی ویژه ای انجام شود و جنبه تفریحی و سرگرمی جهت خانواده ها مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو