شماره خبر :٥٢٥٢٩٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦
طرح ضیافت اندیشه اساتید تابستان 96
مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید برگزار شد
مأوا: پنجشنبه 22 تیرماه مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه با حضور مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از اساتید و اعضاء هیئت علمی در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی برگزار گردید.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، طرح ضیافت اندیشه اساتید ویژه تابستان 96 پنجشنبه 22 تير ماه آغاز شد این طرح شامل دو دوره و دو موضوع می باشد که جمعا به مدت 4 روز برگزار خواهد شد.

دوره اول این طرح روزهای پنجشنبه و جمعه 22 و 23 تیر ماه در محل سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد. این دوره در سه گروه با تدریس دکتر عبدالرسول مشکات، دکتر عبدالعظیم کریمی و حجت الاسلام و المسلمین دکتر توانایی با موضوعات معرفت شناسی اسلامی و اصول تعلیم و تربیت اسلامی در سطح 3 برگزارگردید.

90 نفر از اساتید و اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در دو نوبت صبح و عصر در این دوره شرکت کردند. کلاسها از ساعت 8 صبح در ساختمان مرکزی دانشگاه آغاز و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام و المسلمین عارفی و صرف ناهار تا ساعت 18 ادامه یافت.

لازم به ذکر است دوره دوم طرح ضیافت اندیشه روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 تیرماه  در محل سازمان مرکزی واقع در پردیس دانشگاه برگزار خواهد شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو