شماره خبر :٥١٩٤٣٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥
 
آغاز ثبت نام اعتکاف دانشگاهیان اردبیل
مأوا: حجت الاسلام حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور و فرهنگیان استان اردبیل از اغاز ثبت نام اعتکاف دانشجویی خبرداد و گفت: ایام اعتکاف بهترین فرصت برای بهره مندی از نعمات و الطاف الهی در ماه رجب است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت الاسلام  حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور و فرهنگیان استان اردبیل از اغاز ثبت نام اعتکاف دانشجویی خبرداد و گفت: ماه رجب ماه خیر و برکت خداوند است و ما در این ماه به دنبال اسباب خیر و برکت از خدا هستیم و ایام اعتکاف بهترین فرصت برای این مهم است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور و فرهنگیان استان اردبیل افزود: اعتکاف ایامی است که شخص از هر چه مخلوق است دل می برد و به سوی خالق می شتابد و در دامان او آرام می گیرد.

مراسم معنوی اعتکاف دانشجویی اواسط ماه رجب در روز های ۲۲، ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۶ همزمان با سراسر کشور در مساجد دانشگاه های اردبیل نیز برگزار خواهد شد.

دانشجویان معتکفین که قصد شرکت در این مراسم معنوی را دارند می توانند با مراجعه به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های اردبیل ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو