شماره خبر :٥١٩٤١٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥
نشست مسئول رسانه ای دفاتر نهاددانشگاه های استان سیستان و بلوچستان
مأوا: درابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین دکتر بامری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت به نقش موثر رسانه در ترویج آموزه های دینی و اهمیت آن در اندیشه ی متعالی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری اشاره نمودند. ایشان با تبیین نقش دانشجویان و رسالت آنان در بهره گیری از ظرفیت رسانه ها، تخصصی عمل کردن و انقلابی بودن را از الزامات این حوزه برشمردند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، اولین نشست اعضاء جامع همراد دانشگاه ولایت ایرانشهر با مسئول رسانه ای دفاتر نهاد دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان در این دانشگاه برگزار شد.

درابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین دکتر بامری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت به نقش موثر رسانه در ترویج آموزه های دینی و اهمیت آن در اندیشه ی متعالی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری اشاره نمودند. ایشان با تبیین نقش دانشجویان و رسالت آنان در بهره گیری از ظرفیت رسانه ها، تخصصی عمل کردن و انقلابی بودن را از الزامات این حوزه برشمردند.

مسئول رسانه ای دفاتر نهاد دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان هدف از تشکیل هسته مقاومت رسانه انقلابی دانشگاه (همراد) را رصد و پایش وضعیت فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی دانشگاه ، غنابخشی و کمک به تامین محتوای بومی و ملی رسانه های انقلابی دانشگاه و تقویت جبهه فرهنگی عنوان نمود.

حجت الاسلام و المسلمین قلندری در ادامه این نشست به توصیه هایی از جمله رعایت اتحاد و انسجام ، مطالبه گری منویات مقام معظم رهبری در سخنرانی های قبل از انتخابات  ، رعایت اخلاق سیاسی  و پرهیز از حاشیه سازی در فعالیت ها را به اعضاء هسته مقاومت رسانه انقلابی دانشگاه ولایت متذکر شدند .

در پایان این مراسم تعدادی از اعضاء جامع همراد دانشگاه،  پرسش های خویش را ارایه  و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان به سوالات آنان پاسخ لازم را مطرح نمودند .

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو