شماره خبر :٥١٩١٥٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٥
مدیر اجرایی نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان مطرح کرد
ارائه کتاب توصیه‌های رهبر انقلاب به زوج‌های جوان در دانشگاه پزشکی کاشان
مأوا: مدیر اجرایی نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه ۶۰ زوج دانشجو در کارگاه آموزشی مهر ماندگار ثبت‌نام کردند، گفت: کتابی با موضوع بروید باهم بسازید از توصیه‌های رهبر انقلاب به زوج‌های جوان به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، مجتبی رزاقی امشب در حاشیه مراسم کارگاه مهر ماندگار دانشگاه کاشان و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای دومین سال متمادی این کارگاه آموزشی در دانشگاه برگزار شده‌است.

مدیر اجرایی نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: این کارگاه ویژه دانشجویان متاهل دختر و پسر رشته‌های پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی است که حداقل یکی از زوجین بایست در رشته‌های پیراپزشکی درس بخوانند.

وی ضمن اشاره به اینکه ثبت نام دانشجویان به صورت رایگان انجام می‌گیرد، بیان داشت: امسال 30 زوج در مراسم یک روزه کارگاه آموزشی که به طور اردوی یک روزه همراه با بازدید از خانه طباطبایی‌ها در خانه عباسیان شرکت کردند.

رزاقی ضمن اشاره به اینکه این مراسم با همت نهاد مقام معظم رهبری صورت گرفته‌است، خاطرنشان کرد: این اردو به صورت کشوری نیز هرساله در اسفند ماه در مشهد مقدس برای تمام دانشجویان متاهل سراسر کشور برگزار می‌شود که در مهرماه هرسال ثبت نام آن به طور رایگان صورت می‌گیرد.

وی ضمن اشاره به حضور 60 نفر در کارگاه امسال گفت: برای ایجاد تنوع مراسم تصمیم به برگزاری آن در محیط خارج از دانشگاه و در مکان تاریخی شد و همچنین سال گذشته نیز با شرکت 25 زوج مراسم در باغ پرندگان قمصر برگزار شد.

مدیر اجرایی نهاد معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ابراز داشت: در این کارگاه آموزشی کتابی با موضوع بروید باهم بسازید از توصیه‌های رهبر انقلاب به زوج‌های جوان به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو