شماره خبر :٥١٩١٣٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٥
ازدواج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی ساری برگزار شد
مأوا: مراسم بیستمین جشن ازدواج دانشجویی سال 95 با حضور 64 زوج دانشجو در تالار دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با مدیریت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری 16 اسفند ماه بر گزار گردید.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، مراسم بیستمین جشن ازدواج دانشجویی سال 95 با حضور 64 زوج دانشجو در تالار دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با مدیریت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری 16 اسفند ماه بر گزار گردید.

ابتدا تلاوت قرآن کریم توسط حجت الاسلام کاظمی از قاریان مشهور  مراسم شروع شد سپس ریاست دانشگاه با ارائه نکاتی به زوج های جوان خیر مقدم گفت و برای آنان آرزوی خوش بختی نمود.

گفتنی است  انجام عقد نمادین توسط حجت الاسلام یزدانی مسئول نهاد رهبری دانشگاه برای یکی از زوج هایی که کمترین مهریه را داشته اند از دیگر برنامه ها بود.

در پایان اهداء جوایز به زوجین با مهریه پایین و بعد از اقامه نماز مغرب و عشا هدایایی که برای کلیه زوجین از صندوق خیریه کریم اهل بیت امام حسن مجتبی –مدیریت دانشگاه و شهرداری ساری و مجمع خیرین دانشگاه هماهنگ شده بود به همه ی زوجین اهدا گردید.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو