شماره خبر :٥١٣٥٧٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥
با حضور معاون اداری نهاد رهبری در دانشگاه ها ؛
نشست مدیران اجرایی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های شمالغرب کشور برگزار شد
مأوا: نشست مدیران اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های شمالغرب کشور با حضور معاون اداری و طرح و برنامه و مدیران ستادی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در دفتر استانی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین خدیوی مسئول استانی نهاد رهبری در دانشگاههای آذربایجان شرقی به امتیاز ویژه کارکنان نهاد و خانواده هایشان اشاره کرد و اذعان داشت: کارکنان نهاد به جهت خدمت در این ارگان حس معنوی و روحانی فراتری دارند و خودشان را متعلق به مقام معظم رهبری می‌دانند.


حجت الاسلام خدیوی کارکنان نهاد را افرادی از خود گذشته در پیش برد اهداف انقلاب خواند و افزود: کارکنان نهاد هرگز خودشان را از جهت حس معنوی و مادی با کارکنان جاهای دیگر مقایسه نمی‌کنند و کم توقع هستند و با توجه به کمبود امکانات رفاهی نهاد با سایر ارگان ها این نیرو ها با حداکثر قوا و با اهداف انقلابی برای پیشبرد اهداف این انقلاب شکوهمند اسلامی تلاش می‌کنند.
 
در این نشست، طریقی معاون اداری، طرح و برنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور نیز،  به سالروز بصیرت افزایی اشاره کرده و اذعان داشت: نقش مردم تبریز در زنده نگه داشتن قیام 19 دی مردم قم،  با  برپایی حماسه 29 بهمن تاثیر بسزایی داشته است و برگزاری اربعین شهدای این قیام ها در کشور موجب شد تا صدای امام خمینی(ره) به همه ایران برسد.


معاون اداری نهاد رهبری در دانشگاه ها با اشاره به مقام شهدای دانشجو که بصیرت دانشجویان ایرانی را به جهان نشان دادند، افزود: ماه دی ماه، ماه بصیرت است و با این وقایع و حماسه‌هایی که در این ماه اتفاق افتاده به جرعت می‌توان نام بصیرت را زیبنده این ماه دانست.
 
طریقی نقش نهاد در دانشگاه ها را خط مقدم جبهه نرم خواند و تاکید کرد: در عرصه این انقلاب فرهنگی و جنگ نرم وظیفه ما در دانشگاه سنگین تر می شود و باید نگاهی انقلابی داشته باشیم و با کمک جوانان غیور دانشگاهی بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را پیاده کنیم تا در پیش برد اهداف انقلاب موثر باشیم.
 
وی شناخت و کدگشایی فتنه 88 را لازمه پیشگیری فتنه های بعدی دانست و تاکید کرد: ما با شناخت عوامل این فتنه و همچنین تجزیه و تحلیل جزء به جزء این فتنه می توانیم از فتنه های بعدی پیش گیری کنیم و دشمنان این نظام را از پیش برد اهدافشان بازداریم.

 
طریقی در پایان به ارزش کار گروهی و آموزش نیرو های جوان برای مقابله با مشکلات در مواقع حساس تاکید کرد و نتیجه کارهای گروهی را موثر تر از کار های فردی دانست.

در این جلسه که حجت الاسلام و المسلمین شمس، مشاور معاونت اداری، مرادیان قائم مقام معاونت، ابراهیمی مدیر اداری، یادگاری طرح و برنامه، محمدی صومعه مدیریت پشتیبانی و رفاهی و همچنین امیدیان ذی حساب و مدیر امور مالی ( هیئت همراه معاون اداری مالی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها) حضور داشتند، به هم اندیشی با مدیران اجرایی دفاتر نهاد رهبری در شمالغرب کشور پرداختند.

 

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو