چهارشنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦١٥٢٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حیدری در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره:
مهم‌ترین ویژگی آیت‌الله مدرس، عدالت‌خواهی بود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: مهم‌ترین ویژگی آیت‌الله مدرس، عدالت‌خواهی بود که مجموع صفات مذکور از ایشان مجاهدی تمام عیار و نماینده‌ای دلسوز ساخته بود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، یکصد و چهل و دومین نشست مشترک مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان با معاونین دانشجویی فرهنگی و مدیران فرهنگی استان و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره برگزار شد.

در این نشست حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان در سخنانی گفت: امروز میهمان شهر زواره، زادگاه شهید مدرس هستیم. مردی که دارای ویژگی‌های شخصیتی بارزی همچون شهادت‌طلبی، مبارزه با طاغوت، زمان‌شناسی، دارای قدرت بصیرت فوق‌العاده، مجتهد تراز اول، با شهامت و شجاع، مردم‌دار و ساده‌زیستی بود. اخلاص و تواضع این بزرگ‌مرد جزء صفات بارز وی بود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین ویژگی آیت‌الله مدرس، عدالت‌خواهی بود که مجموع صفات مذکور از ایشان، مجاهدی تمام عیار و نماینده‌ای دلسوز ساخته بود.

حیدری افزود: افزایش قیمت بنزین و مسائلی که در روزهای گذشته در کشور اتفاق افتاد و به مناقشه و تنش سیاسی و اجتماعی تبدیل شد، با لطف خداوند و درایت مقام معظم رهبری و نقش ایشان، پایان یافت. حضور به موقع معظم‌له بهترین تبیین‌کننده امور شد که فرمودند باید بین اعتراضات اجتماعی و مردمی و شرارت‌ها و اغتشاشات صورت گرفته تفکیک قائل شویم. ایشان صادقانه و صریح با مردم سخن گفتند و با اشاره به شرایط کشور و حمایت از تصمیمات اتخاذ شده، مسائل و مشکلات را خاتمه دادند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان عنوان کرد: در پایان سال ۹۸ برگزاری اتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش‌رو داریم که از جنبه‌های مختلفی برای کشور ما دارای اهمیت است. همه ما باید تلاش کنیم که بر خلاف دروغ‌پردازی‌های رسانه‌های جهان، جریان‌های سیاسی را در امر برگزاری هر چه با شکوه‌تر انتخابات مشارکت دهیم. افزایش فضای امید و نشاط در جامعه و باور به خودباوری و تلاش هر چه بیشتر مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی می‌تواند راهبرد اصلی برای برون‌رفت از وضعیت موجود کشور باشد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




آرشيو