سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٠٦٢٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام زارع در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی جندی شاپور:
آسیب به انقلاب اسلامی، خط قرمز همه ماست
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی جندی شاپور گفت: انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید آبیاری شده است؛ لذا اصل حفظ انقلاب اسلامی از همه چیز مهم‌تر است و آسیب رسیدن به آن، خط قرمز همه ماست.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام زارع مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی جندی شاپور در جمع دانشجویان به مشکلات ساختاری در اقتصاد کشور اشاره کرد و وجود تورم و نوسانات شدید قیمتها را ناشی از اقتصاد بیماری دانستند که لزوم مداوای آن بیش از پیش احساس میشود.

زارع با اشاره به لزوم هدفمند کردن یارانه ها، هدایت نقدینگی و توزیع عادلانه یارانه دولت در بین مردم را از لوازم مهم درمان اقتصاد کشور دانستند و اصل سهمیه بندی را گامی صحیح در این جهت نام بردند که باید به شیوه‌ای صحیح و زمانی مناسب انجام پذیرد تا تاثیرات روانی موقت آن، هرچه بیشتر کاهش یابد.

وی از فرهنگ غلطی که در رفتار مسئولین رایج شده به نحوی که تمام کارهای انجام شده در دولت های قبل از خود را بد میخوانند، انتقاد کرد و افزود: اینگونه رفتارها موجب هدر رفت فرصتها و منابع مهم کشور شده و هزینه های زیادی به مردم تحمیل خواهد کرد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی جندی شاپور  در ادامه، راه صحیح مطالبه‌گری را در چهارچوب قانون و در محیطی امن و با آرامش دانست و افزود: همیشه عناصر فرصت طلبی وجود دارند که منتظر بهم ریختگی اوضاع هستند تا با برهم زدن آرامش و امنیت مردم و ایجاد درگیری، خواسته های بحق مردم را از مسیر صحیح منحرف کرده تا به اهداف پلید خود دست یابند.

وی به حوادث چند ماه قبل در خصوص تعرض عده ای فرصت طلب به دانشگاه و غارت اموال دانشجویان و دانشگاه اشاره کرد و آن را تجربه‌ای روشن پیش چشم دانشجویان دانست که نشان میدهد این حوادث و اتفاقات مشابه، جز به نفع عده‌ای سودجو و اغتشاشگر هیچ سودی برای کسی ندارد.

زارع تدبیر رهبر معظم انقلاب در حمایت از قانون و راهکارهای قانونی را در شرایط مختلف کشور راهگشا برشمرد و از مسئولین خواست که با عنایت به منویات رهبری، زمینه آرامش و رفاه مردم را فراهم نموده و تصمیمات و سخنان آنها در جهت همدلی و همراهی بیشتر با مردم باشد.

وی در انتها انقلاب اسلامی را آرزوی چندصد ساله علما و دلسوزان اسلام و شیعه دانست که نهال پربرکت آن در این عصر و زمان کاشته شده و با سختی‌های فراوان و خون هزاران شهید آبیاری شده است. لذا اصل حفظ انقلاب اسلامی از همه چیز مهمتر است و آسیب رسیدن به آن، خط قرمز همه ماست و مردمی که برای این انقلاب جوان داده اند، قطعا نان هم خواهند داد. از این رو خط مردم از اغتشاش گران جداست و مردم ثابت کرده‌اند که در همه حال پشتیبان انقلاب و رهبری هستند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو