سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٠٥٤٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب در نشست فعالان قرآنی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گناباد:
برای در امان ماندن از فتنه‌ها باید به قرآن کریم پناه برد
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: تهاجم فرهنگی، فضاهای مجازی و... زمینه انحراف جوانانمان را بوجود آورده و لذا بایستی برای در امان ماندن از این فتنه‌ها به قرآن کریم پناه برد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب امام جمعه و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نشست فعالان قرآنی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گناباد عنوان کرد: تهاجم فرهنگی، فضاهای مجازی و... زمینه انحراف جوانانمان را بوجود آورده و لذا بایستی برای در امان ماندن از این فتنه‌ها به قرآن کریم پناه برد.

وی ادامه داد: قرآن در دوره آخرالزمان همانند یک سنگر بوده و حتی در حدیث معروف ثقلین پیامبر گرامی اسلام نیز به حفظ دو سنگر بسیار مهم قرآن و عترت اشاره شده است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: اگر بتوانیم حتی یک نفر از جوانان دانشجو را جذب این مسیر قرآنی نمائیم و آنها هدایت شوند، این کار با تمام ثروت دنیا برابری می‌کند.

صادقی نسب با بیان اینکه قرآن معجزه جاودان پیامبر بوده و حقانیت ایشان را نشان میدهد، تصریح کرد: ما وظیفه داریم تلاش کنیم این معجزه را برجسته نماییم؛ چراکه معاندین بسیار هزینه کرده‌اند که این معجزه را کم اهمیت جلوه دهند.

امام جمعه گناباد خاطرنشان کرد: قرآن همیشه جاذبه داشته و دارد و تاکنون نیز پیروزی های بسیاری زیر پرچم قرآن کریم نصیب انقلاب اسلامی شده است.

گفتنی است در این مراسم هر یک از فعالان قرآنی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو